****توقف شماره‌گذاري ماكسيما****

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

****توقف شماره‌گذاري ماكسيما****

پست توسط zadora »

توقف شماره‌گذاري ماكسيما
گروه خودرو-شماره‌گذاري ماكسيما متوقف شده است. يك منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن بيان اين مطلب گفت: به دليل عدم انجام تعهدات مالي شركت پارس‌خودرو نسبت به ستاد تبصره 13، نيروي انتظامي از شماره‌گذاري ماكسيما خودداري مي‌كند.

وي افزود: حدود 12 روز از توقف شماره‌گذاري اين خودرو مي‌گذرد، اما اين مشكل طي يكي دو روز آينده برطرف خواهد شد.
اظهارات اين منبع آگاه در شرايطي است كه بنابر مصوبه ستاد تبصره 13 خودروسازان داخلي بايد به ازاي توليد يا واردات خودروهاي با مصرف سوخت بيش از 6 ليتر، يا بايد يك خودروي فرسوده را از رده خارج كنند يا مبلغ يك و نيم ميليون تومان به اين ستاد بپردازند؛ چرا كه در غير اين صورت شماره‌گذاري اين‌گونه خودروها، متوقف مي‌شود.
به گفته اين منبع آگاه هم‌اكنون حدود 200 دستگاه ماكسيماي بدون پلاك در دست مشتريان است و تا زماني كه پارس‌خودرو تعهد مالي‌اش را به ستاد تبصره (13) انجام ندهد، شماره‌گذاري آنها امكان‌پذير نيست.
اما اين بار اولي نيست كه ماكسيما با توقف شماره‌گذاري مواجه مي‌شود. چرا كه اواخر سال گذشته نيز مسوولان پارس‌خودرو براي شماره‌گذاري اين محصول نسبتا استراتژيك خود با مانع ستاد تبصره (13) روبه‌رو شده ولي پس از پرداخت عوارض 5/1ميليوني به ازاي توليد هر دستگاه ماكسيما، مجوز توليد 130 دستگاه از اين خودرو را كسب كردند. البته مسوولان پارس‌خودرو نيز به تازگي مبلغ 2ميليون تومان به بهاي ماكسيما در نمايندگي‌هاي خود افزوده‌اند تا بدين وسيله عوارض پرداختي به ستاد تبصره (13) را از اين طريق جبران كرده باشند.
منبع:دنياي اقتصاد
 تصویر 
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
تماس:

پست توسط mfd69 »

يعني ايرانخودرو هم براي ساخت پژو هاش همين مبلغ رو ميده؟
راستي مصرف ماكسيما چغدره؟
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط mehdi321 »

به نظر من که ماکسیما 15 یا 16 میسوزونه
چون دقیقا ابعادش همون ابعاد تایتانیکه
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
تماس:

پست توسط zadora »

mfd69 نوشته شده:راستي مصرف ماكسيما چغدره؟

والا من چند وقت پيش توي يك سايت اينو ديدم.راست يا دروغشو نميدونم :grin:
ميزان مصرف سوخت در شهر 16 ليتر براي هر 100 كيلومتر
ميزان مصرف سوخت در بزرگراه 8 ليتر براي هر 100 كيلومتر
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”