درخواست تعبير خواب - براي اعضاي سايت-

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

melani نوشته شده:سلام
چند شب پیش خواب دیدم یکی از دندان هام خیلی لق شده و از بس لق بود فوتش میکردی تکون میخورد. ولی نمی افتاد.
تعبیرشو نمیدونم چیه و لی شنیدم تعبیر جالبی نداره اگه تعبیرشو بگید ممنون میشم.
راستی ولی یادم نمیاد از فک بالاییم بود یا پایینی چپ بود یا راست

با سلام
با عرض پوزش و معذرت خدمت دوستان و کاربران عزیز علی الخصوص بینندگان خوابهای مطرح شده با توجه به اینکه بعضی خوابها با توجه به انواع مختلفی که دارد ممکن است تعبیرات خوبی نداشته باشند ولی به هر حال انچه مربوط به گفته دیگران است را من اینجا نقل می کنم و هدفم ناراحت کردن دوستان نیست :x
در کل لق شدن و افتادن دندان را به از دست دادن (دور از جون اعضای این سایت علی رغم حق بودن )عزیزی در خانواده شخص خواب بیننده نسبت داده اند.
در مورد شما هم ممکن است چون هنوز دندان نیفتاده است و کنده نشده یکی از عزیزان در معرض خطر مثلا بیماری سخت یا هر چیز دیگر مثل این قرار بگیرد و اگر قرار گرفته ممکن است خدای نا کرده در استانه از دنیا رفتن باشد .البته این تعبیرات در مورد خوابهای صادقه حامل پیام اطلاق شده است که ان شاء برای شما از این دسته نباشد :AA:

amir-h نوشته شده:با تشکر تعبير خوابي که در ان تعدادي از دندانها کنده مي شود چيست سه يا چهارتا

در مورد خواب شما هم ممکن است حامل پیام ذکر شده باشد که برای شما هم ارزو مندم که خواب شما صادقه نبوده و حامل ان پیام نباشد
:AA:

البته در مورد من یه جورایی در موردی متاسفانه صدق کرد .

اما یکی از بهترین کارهایی که می شود این است که به محض این که از این دسته خواب ها دیده شد مخصوصا زمانی که به دل ادم بد افتاد حتما صدقه پرداخته شود که احیانا بلایی اگر در حال وقوع بود دور شود :-o

در مورد دوستانی که خواب مار دیدند بگویم که اصطلاحا حضور مار در خواب نماد حضور دشمن می باشد و ممکن است بد خواهانی که حتی ممکن است از وجود انها با خبر هم نباشیم وجود داشته باشند که در اینده ممکن است مشکل ساز شوند که بایستی در این شرایط معقولانه مسائل و اتفاقات اطراف خود را سنجید(البته به دور از حس بد بینی و شکاکی چرا که ممکن است باعث ارتکاب تهمت شده و دیگران بی گناه از دستمان برنجند) و با درایت تصمیم گیری کرد . :-o :) :razz:
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
[External Link Removed for Guests]
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID »

ببخشيد يه سوال داشتم: اگر در خواب چيزهايي را ببينيم که متعلق به زمانه حاضر باشند ايا تعبيري دارند؟
مثلا من تو خواب جنگ هواپيماها را ميبينم. ايا تعبيري داره؟ يا فقط يه روياي ساده است؟
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 1747 بار
سپاس‌های دریافتی: 4178 بار
تماس:

پست توسط ganjineh »

navid missle نوشته شده:ببخشيد يه سوال داشتم: اگر در خواب چيزهايي را ببينيم که متعلق به زمانه حاضر باشند ايا تعبيري دارند؟
مثلا من تو خواب جنگ هواپيماها را ميبينم. ايا تعبيري داره؟ يا فقط يه روياي ساده است؟

قابل توجه شما دوست عزیز و سایر دوستان که همان طور که قبلا گفتم خواب حالتهای مختلفی دارد و فقط خوابهای صادقه حامل پیام قابلیت تعبیر دارند .در واقع اگر شخصی به چیزی فکر کند و با فکر ان به خواب برود علی الخصوص که ان فکر از علاقه مندی های وی بوده باشد تقریبا همان رویای ساده بوده و در واقع بازتاب انتظارات و وقایعی که در بیداری برای وی اتفاق افتاده و یا ارزوی اتفاق افتادن ان را داشته می باشد .به طور مثال اگر قرار باشد در روز بعد اتفاقی مثلا خرید اتومبیل بیفتد ممکن ایت از شدت هیجان خرید اتومبیل شب هنگام خواب مرتب در حال دیدن خرید اتومبیل حال یا همان اتومبیل مورد نظر و یا حتی اتومبیل دیگر باشید .یا نوع دیگر که ممکن است زمانی که انسان با فکر اشفته و استرس و یا ... بخوابد خوابهایی به قول معروف بی سر وته و حتی زجراور که به اصطلاح کابوس گفته می شود ببیند.و ضمن اینکه وقوع خواب و رویای صادقه در ساعاتی خاص از زمان خواب و در زمانهای ویژه که ضرورت دارد و ما هم از زمان ان بی خبریم اتفاق بیفتد و در واقع بیشتر خوابهای ما همان رویای ساده است .حال شما دوست گرامی خودتان شرایطی که خواب مورد نظر را دیده اید را بسنجید و ببینید که شامل کدام دسته می باشد . :)
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

پست توسط M.Schumacher »

خواب ديدم که پاي راستم فلج شده و اصلاً قادر به راه رفتن برروي آن را ندارم.تعبير اين خواب چيست؟
[HIGHLIGHT=#f2f2f2][FONT=System]It's nice to be important,But it's important to be nice  
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار
تماس:

پست توسط Sardar »

تعبیر ریزش تمام دندان ها همراه خون به غیر از دو یا سه تا چیست :grin:
احتمالا که نشانه پیری نیست :::P
هیهات منا الذلة
New Member

پست توسط Saya21 »

با سلام خسته نباشيد من يه خواب ديدم اگه لطف كنيد تعبير كنيد
من در ماهه رمضان خواب ديدم داخل حيات خانه من نماز ميخوانم وقتى از sejde بلند شدم ديدم jamieat زيادى آنجا نمازه jamat ميخوانند ، تعبيرِ خوابه من چيست؟ با تشكر
New Member

پست توسط am9 »

سلام

ظاهرا دو هفته اي مي شه که خوابي تعبير نشده اما من هم مي نويسم شايد دوستان گرامي سر زدند و اين را هم تعبير کردند.
بنده دو شب پيش خواب ديدم که در باغي يا بهتر بگويک دلاني هستم که پوشيده از شاخه هاي پر از انگور سبز و تازه است. آنقدر انگورها پرحجم بود که خود شاخه ها ديده نمي شد. من هم خودم انگور سبزي که البته برخي دانه هاي آن کوچک بود در دست داشتم و از آن مي خوردم. با خود فکر مي کردم آن انگورها مال من نيست و من نبايد از آنها بخورم (البته در بيداري هم من هيچوقت از باغ و درخت مردم چيزي نمي خورم، شايد راضي نباشند).
به هر حال مقداري که رفتم به فردي رسيدم که بلوط هاي بسيار درشتي (بزرگتر و شايد دو برابر نارگيل) داشت. به من يک کوچک آن را داد و گفت اين را مي خواهي.
آخرين چيزي که ياد هست اين بود که مقداري پول اسکناس در دست داشتم (نمي دانم مي خواستم پول بلوط را بپردازم يا خير) که تعدادي از آنها خارجي (احتمالا عربي و يکي را يادم هست عماني) بود.
ممنون
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: درخواست تعبير خواب - براي اعضاي سايت-نیمرو

پست توسط اشرف »

با سلام در شب قدر امسال خواب دیدم در حیاط خانه خواستگارم خانواده من بودند و بابای خواستگارم که دو سال قبل مرده در ایوان ایستاده بود و برادر کوچک من که با برادر کوچک خواستگارم اشنا بود .بابای خواستگارم گفت که شما پسر بزرگم را گول زده اید (خواستگار من ) و حالا میخواهید این پسرم را هم گول بزنید بعد به همه فامیل ما گفت
مشروب میخورید ولی برادر بزرگم گفت که اقایان فقط میخورند بعد این اقای مرده یک ماهی تابه کوچک که دو تا تخم مرغ نیمرو کرده در ان بود داد به من .
خواهش میکنم تعبیر ان را سریع به من بگویید با تشکر
New Member

Re: درخواست تعبير خواب - براي اعضاي سايت-تعبیر خواب

پست توسط اشرف »

با سلام لطفا اگر تعبیر خواب مرا نمیدانید بگویید تا منتظر نباشم
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1043 بار
سپاس‌های دریافتی: 3151 بار

Re: درخواست تعبير خواب - براي اعضاي سايت-

پست توسط Mardaviz »

اشرف نوشته شده:با سلام لطفا اگر تعبیر خواب مرا نمیدانید بگویید تا منتظر نباشم

درود

لطفا جزئیاتش را بیان کنید:فضای خانه[تاریک یا...]آیا در آن خانه احساس راحتی میکردی.پدر خواستگارتان را در چه صورتی مشاهده کردی:جوان یا .....
حرفهایی که در رویا گفته میشد مبهم بود یا روشن ..اشیاء حالت حقیقی خود را داشتند یا حالت مسخره وار.
خودتون رو اول شخص دیدین یا سوم شخص.

البته شما اگر از خواستگارتان نگران بوده اید .این خواب فقط میتواند تصویر سازی ذهنتان باشد.
Work hard in silence
Let your success
Be your noise
New Member

پست توسط اشرف »

با سلام و خسته نباشید
ما در حیاط خانه بود یم و از لحاظ زمانی روز بود و پدر خواستگارم که مرده است یک مرد میانسال بود و حرفها روشن و واضح بود و خودم سوم شخص بودم و اشیایی هم وجود نداشت
فقط یک ماهی تابه بور که دست پدر خواستگارم بود و دوتا تخم مرغ نیمرو شده که در ان بود به به من داد و ماهی تایه حقیقی بود

با تشکر
New Member

پست توسط اشرف »

پاسختان مبهم است شاید د یکته کلمان غلط است از جوابتان چیزی متوجه نشدم
خواهش میکنم اشتباه ننویسید

با تشکر
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”