***فوتسال ایران برای نهمین بار قهرمان آسیا شد***

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 232
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۶, ۴:۱۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

***فوتسال ایران برای نهمین بار قهرمان آسیا شد***

پست توسط zadora »

تیم ملی فوتسال کشورمان با برتری مقابل تایلند برای نهمین بار عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال کشورمان امروز در دیدار نهایی دهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی که در سالن "نیمی بوتر" شهر بانکوک تایلند برگزار شد به دیدار تیم میزبان رفت و با برتری 4 برصفر مقابل این تیم به عنوان قهرمانی آسیا دست یافت.

برای تیم ملی فوتسال کشورمان در این بازی وحید شمسایی (2گل)، مجید لطیفی و محمدرضا حیدریان گلزنی کردند تا این تیم برای نهمین بار بر بام فوتسال آسیا بایستد.

تیم ملی فوتسال کشورمان در این دوره از مسابقات موفق به زدن 48 گل شد و تنها 2 گل دریافت کرد. وحید شمسایی با زدن 12 گل عنوان آقای گلی دهمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.
 تصویر 
شمسایی در مراسم پایانی این دوره از مسابقات جوایز ویژه و کاپ های خود را از مسئولان برگزاری این دوره از مسابقات دریافت کرد.
همچنین محمدرضا حیدریان کاپیتان پرافتخار تیم ملی فوتسال کشورمان در پایان این مسابقات از حضور در تیم ملی خداحافظی کرد و قرار است از این به بعد تنها به عنوان بازیکن باشگاهی و در کسوت مربیگری فعالیت کند
تیم ملی فوتسال کشورمان با 9 بار قهرمانی در آسیا پرافتخارترین تیم آسیاست که قهرمانی های خود در قاره کهن را با فتح نخستین جام در سال 1999 آغاز کرد.

تیم ملی فوتسال ژاپن پیش از برگزاری این بازی در دیدار رده بندی به مصاف چین رفت و با برتری 5 بر3 مقابل این تیم عنوان سوم آسیا را به دست آورد.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”