***عادل فردوسی پور پس از قهرمانی پرسپولیس(عكس)***

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

***عادل فردوسی پور پس از قهرمانی پرسپولیس(عكس)***

پست توسط zadora »

خودتان قضاوت كنيد

تصویر 
منبع:عصر ايران
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار
تماس:

پست توسط Ahmadreza_b »

عادل فردوسي پور قبلاً ثابت كرده بود طرفدار استقلال تهرانه. اما معلوم نبود تو اين بازي چي شده بود كه اينقدر گزارش يكطرفه با گرايش به سمت پرسپوليس داشت.
ظاهراً گزارش گر بي طرفم كمه ها!!
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

[External Link Removed for Guests]

انجمن تخصصی موبایل1

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

پست توسط Justice »

:???: :???:
خیلی با حاله
تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 98 بار

پست توسط ANTIDOTE »

Ahmadreza_b نوشته شده:عادل فردوسي پور قبلاً ثابت كرده بود طرفدار استقلال تهرانه. اما معلوم نبود تو اين بازي چي شده بود كه اينقدر گزارش يكطرفه با گرايش به سمت پرسپوليس داشت.
ظاهراً گزارش گر بي طرفم كمه ها!!

بحث در مورد پرسپولیسی یا استقلالی بودن گزارشگران تلویزیون یک بحث همیشه داغ است و اتفاقا نظریات مختلفی هم در این ارتباط وجود دارد. برخی از علاقه مندان فوتبال با قاطعیت از پرسپولیسی بودن یک گزارشگر خاص حرف میزنند و عده ای دیگر با همان قاطعیت میگویند طرف استقلالی است و در واقع هرکدام دیدگاههای خاص خود را در این ارتباط دارنداما در مطلب زیر برای اینکه به تمام ابهامات پاسخ دهیم یکبار برای همیشه قرمز یا آبی بودن گزارشگران و مجریان تلویزیون را ذکر کرده ایم . امیدواریم دیگر هیچ ابهامی در این مورد باقی نماند!
۱) عادل فردوسی پور; پرسپولیسی دو آتشه!
عادل در نوجوانی یک پرسپولیسی دوآتشه بود و همین حالا هم خیلی دوست دارد پرسپولیس در دربی استقلال را مغلوب کند! او البته وقتی وارد کار روزنامه نگاری شد کمی منطقی تر به قضایا نگاه کرد. عادل چون میخواهد به همه نشان دهد که پرسپولیسی نیست ادای استقلالی ها را در می آورد وبعضا طوری وانمود میکند که انگار از اول استقلالی بوده! در حالیکه چنین چیزی نیست و بهترین مجری ورزشی تلویزیون یک پرسپولیسی دو آتشه است.
۲) مزدک میرزایی; استقلالی و البته یوونتوسی
مزدک درست برعکس عادل, استقلالی است و درست برعکس او میخواهد ثابت کند که استقلالی نیست و ادای پرسپولیسی ها رو در می آورد. میرزایی استقلال رو خیلی دوست دارد و گاهی اوقات استقلالی بودنش بدجوری توی ذوق میزند. او یکی از بهترین و با اخلاق ترین گزارشگران و مجریان شبکه۳ است و دوستی بسیار نزدیکی با عادل دارد.کرکری های عادل و مزدک قبل از دربی ها جالب توجه خواهد بود! مزدک البته علاقه خاصی به تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس دارد.
منبع : مجله جام برتر
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار
تماس:

پست توسط Ahmadreza_b »

ممنون از توضيحات شما ANTIDOTE عزيز.
در واقع من از اين چيزي كه شما فرموديد اطلاعي نداشتم و با توجه به گزارش هاي عادل به اين نتيجه رسيده بودم كه از محضر همه عزيزان معذرت ميخوام. ميتونم بگم عادل خوب اداي استقلالي بودن را در آورده من كه باورم شده بود.
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

انجمن تخصصی موبایل1

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med »

آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط david68 »

خياباني و يوسفي و عليفر طرفدار كدوم تيم هستند ؟؟؟مخصوصا خياباني ؟؟
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora »

david68 نوشته شده:خياباني و يوسفي و عليفر طرفدار كدوم تيم هستند ؟؟؟مخصوصا خياباني ؟؟

جواد خياباني; استقلالي قديمي
خياباني چندي قبل در مصاحبه اي گفت: من يك زماني در استاديوم تخمه مي فروختم! او در جواني از طرفداران پروپا قرص استقلال بوده و با پرچم و هدبند آبي به استاديوم ها مي رفته است اما اگر از خودش بپرسيد شديدا منكر اين موضوع ميشود. دوستان آقا جواد ميگويند او علاقه زيادي به رضا چلنگر و ناصر حجازي داشت. اما در گزارش دربي 63 خودش را لو نداد!
پيمان يوسفي; پرسپوليسي است
يوسفي هم مثل عادل پرسپوليسي است. او در اين چندساله كمي بر اطلاعات فوتبالي خود افزوده وسعي دارد يك گزارشگر بي طرف باشد اما خوب هنوز با عادل و مزدك فاصله دارد. يوسفي هم طبعا دوست داشت پرسپوليس ,استقلال را شكست دهد.
بهرام شفيع; پرسپوليسي جام تخت جمشيد!
شفيع در زمان برگزاري جام تخت جمشيد پرسپوليسي بود ولي بعدها به مرور سعي كرد تعادل را حفظ كند. شفيع همه جا مدعي ميشود تيم ملي را بيشتر از پرسپوليس و استقلال دوست دارد. او سالهاست كه كار گزارشگري را كنار گذاشته و فقط مجري گري والبته فدراسيون داري ميكند!
عليفر; او هم استقلالي است
عليفر هم از طرفداران استقلالي بوده اما در گزارشهاي خود بي طرفي را رعايت ميكند. اين روزها عليفر خيلي كم كار گزارشگري را انجام مي دهد. او علاقه ويژه اي به محوطه 5/5 متر دارد!
رضا جاوداني; استقلالي
رضا جاوداني اهل مشهد و از طرفداران ابومسلم است اما از ميان قرمز و آبي دومي را ترجيح ميدهد و استقلالي است. جاواني مجري برنامه هاي مربوط به كشتي و قوي ترين مردان ايران هم هست اما به فوتبال نيز علاقه خاصي دارد.
منبع : مجله جام برتر
البته اين ليست ميتوانست خيلي بلند بالاتر باشد اما در يك نگاه كلي از بين گزارشگران قديمي هم ميتوان از صالح نيا پرسپوليسي و كوتي مايل به پرسپوليس و كوثري استقلالي و بهروان مايل به استقلال هم نام برد! داوود عابدي گزارشگر شبكه خبر و برنامه پارازيت هم از پرسپوليسي هاي دوآتشه است به طوري كه در آخرين قهرماني پرسپوليس در ليگ با بازيكنان اين تيم دور افتخار زد!
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”