محمود ميران از جودو خداحافظي کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

محمود ميران از جودو خداحافظي کرد

پست توسط zadora »

جام جم آنلاين: سيدمحمود ميران پس از غيبت در مبارزه دوم انتخابي وزن 100+ کيلوگرم تيم ملي جودو، براي هميشه با دنياي جودو خداحافظي کرد. ميران که روز گذشته در پايان وقت قانوني نخستين ديدار خود مقابل رودکي به تساوي دست يافته اما براي برگزاري 5 دقيقه وقت اضافي آمادگي خود را اعلام نکرد، امروز نيز با وجود سه بار دعوت داوران، در سالن حضور نداشت.
به گزارش مهر، قرار بود ساعت 10 صبح امروز مبارزه دوم ميان محمد رضا رودکي و سيد محمود ميران براي معرفي ورزشکار سنگين وزن تيم ملي جودو جهت حضور در اردوهاي آماده سازي پيکارهاي المپيک 2008 چين برگزار شود اما اين رقابت به دليل غيبت سيد محمود ميران انجام نشد.

تصویر 

ميران که روز گذشته در پايان وقت قانوني نخستين ديدار خود مقابل رودکي به تساوي دست يافته اما براي برگزاري 5 دقيقه وقت اضافي آمادگي خود را اعلام نکرد، امروز نيز با وجود سه بار دعوت داوران، در سالن حضور نداشت.

غيبت ميران در اين مسابقه باعث شد تا داوران دست ردودکي را به عنوان جودوکار برنده بالا ببرند. مينوکده، بهناد و عزيزي سه داور بين المللي رده A جهاني جودوي ايران اين قضاوت را بر عهده داشتند.

طبق مقررات جودو ورزشکاري که 2 ديدار از 3 ديدار خود مقابل حريف را با برتري به پايان برساند به اردوي تيم ملي اين رشته دعوت مي شود.
منبع:جام جم آنلاين

ميران که سابقه سال ها فعاليت در عرصه ملي و باشگاهي جودو را در کارنامه دارد، صبح امروز با ارسال پيامک به اهالي جودو خداحافظي خود را از عرصه قهرماني اين رشته ورزشي اعلام کرد.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”