توليد تندر E2 متوقف شد

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

توليد تندر E2 متوقف شد

پست توسط zadora »

توليد تندر E2 متوقف شد
گروه خودرو- در حالي كه دوشنبه گذشته طي مراسمي خط توليد انبوه موتور داخلي تندر-90 در مگاموتور متولد شد، همزمان چند كيلومتر آن‌ طرف‌تر توليد مدل E2 اين خودرو، آرام به كما رفت. اين در حالي است كه هنوز درصد بالايي از ثبت‌نام‌كنندگان موفق به دريافت تندر-90 خود نشده و همچنان در بلاتكليفي به سر مي‌برند.

تصویر 

به نحوي كه شايد تمامي آنها منتظر بودند تا دوشنبه گذشته اخبار خوشي از اين محصول پرحاشيه را از زبان مسوولان ايران‌خودرو و پارس‌خودرو شنيده و اندكي نسبت به دريافت خودروشان اميدوار شوند.
اما ايران خودرويي‌ها كه در اين ضيافت حضور نيافتند و از سويي ديگر مهرداد بذرپاش مديرعامل سايپا نيز اعلام كرد صبح دوشنبه توليد تندر-90 مدل E2 در پارس‌خودرو متوقف شده است. طبق گفته وي باز هم همان داستان كمبود قطعات عامل توقف توليد لقب گرفته و رنو پارس متهم رديف اول در اين زمينه است. مديرعامل سايپا همچنين تاكيد كرده كه شرايط سياسي كشور هيچ گونه تاثيري در اين بحران تندري ندارد.
اعلام خبر توقف توليد تندر-90 مدل E2 در پارس‌خودرو در حالي است كه هنوز مسوولان ايران‌خودرو خبري مبني بر وقوع اتفاقي مشابه در شركت متبوعشان نداده‌اند. هر چند كه به هر حال تامين قطعات تندر-90 براي هر دو شركت در سطحي يكسان از سوي رنو پارس صورت مي‌گيرد و با اين حساب هيچ بعيد نيست كه مدل E2 اين خودرو در كيلومتر 13 جاده مخصوص نيز به خواب رفته باشد. اين در شرايطي است كه بيشتر ثبت‌نام ‌كنندگان تندر-90 متقاضي مدل E2 اين خودرو بوده، و ساير مدل‌هاي آن كه اتفاقا خودروسازان داخلي بيشتر براي توليد آنها برنامه‌ريزي كرده بودند چندان مشتري‌پسند نيست. ظاهرا كمبود قطعات پلاستيكي داشبورد و قطعات ضبط صوت كه تعهد توليد آن بر عهده شركت داخلي مهركام پارس قرار گرفته موجبات توقف توليد تندر-90 E2 را فراهم آورده است.
منبع:دنياي اقتصاد
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”