***«عمو پورنگ» پس از 7 سال تمام شد***

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

***«عمو پورنگ» پس از 7 سال تمام شد***

پست توسط zadora »

فارس:برنامه‌ي «عمو پورنگ» پس از گذشته 7 سال از پخش زنده آن سرانجام به پايان رسيد. با اين‌حال اين برنامه جمعه (سوم خردادماه) ويژه‌برنامه‌اي را به مناسبت سالگرد آزادسازي خرمشهر توليد و پخش خواهد كرد.

مسلم آقاجان‌زاده ـ تهيه‌كننده برنامه «عمو پورنگ» از برگزاري جشني بزرگ در مقابل مسجد جامع خرمشهر خبر داد و افزود: اين جشن با حضور بچه‌هاي خرمشهر و عموپورنگ پنج‌شنبه ضبط مي‌شود و جمعه به روي آنتن خواهد رفت. وي زمان پخش اين ويژه‌برنامه را سوم خردادماه پس از خبر ساعت 14 اعلام كرد.

تصویر 

آقاجان‌زاده درباره‌ي دلايل به پايان رسيدن برنامه‌ي عمو پورنگ پس از هفت‌سال از پخش زنده آن، خاطرنشان كرد: اين برنامه درحال بازنگري است و قرار است پخش آن با فرمت ديد ادامه يابد.

وي درباره ساختارهايي كه احتمال مي‌رود سري جديد برنامه‌ي «عمو پورنگ» در قالب آن‌ها توليد و پخش شود، اظهار كرد: ممكن است برنامه «عمو پورنگ» را در قالب مسابقه‌ي تلويزيوني ارايه دهيم كه براي بچه‌ها هيجان خاصي داشته باشد.

تهيه‌كننده برنامه‌ي «عمو پورنگ» به اين پرسش كه آيا احتمالا پخش اين مجموعه تلويزيوني در تابستان امسال خواهد بود؟ پاسخ منفي داد و گفت: بعيد مي‌دانم اين برنامه به تابستان برسد؛ چراكه ما اصلا اصراري به زودبرگشتن نداريم و تا زماني‌كه به فرمت خوب و مناسب نرسيم، مطمئن باشيد سري جديد عمو پورنگ را نخواهيم ساخت.

مسلم آقاجان‌زاده در عين‌حال از حضور عموپورنگ در ويژه‌برنامه‌هايي چون سالگرد آزادسازي خرمشهر خبر داد و افزود: ويژه‌برنامه عمو پورنگ، 27 خردادماه به مناسبت برگزاري جشنواره توليدات مراكز استان‌هاي صداوسيما در شيراز توليد و از شبكه اول پخش مي‌شود.
منبع:فردا نيوز
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”