کاخ سفید: صهيونيست‌ها دروغ مي‌گويند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 494
تاریخ عضویت: چهارشنبه 11 مهر 1386, 4:10 am
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

کاخ سفید: صهيونيست‌ها دروغ مي‌گويند

پست توسط soroush.b »

کاخ سفید عصر امروز سه‌شنبه گزارش‌ رسانه‌های صهیونیستی مبنی بر قصد حمله بوش به ایران ـ قبل از پایان دوره ریاست جمهوری وی ـ را بشدت رد کرد

کاخ سفید با انتشار بيانيه‌اي با اشاره به گزارش امروز روزنامه "جروزالم پست" در خصوص موضع بوش در برابر ایران اظهار داشت: «نقل خبر از منابعی که نامی از آنها برده نشده، سزاوار انتشار در روزنامه مذکور نبوده است. کاخ سفید ساعاتی بعد از انتشار این گزارش در سایت خبری اورشلیم پست برای تکذیب آن بیانیه ای صادر کرد».


جروزالم پست با استناد به گزارش "رادیوی نيروي زميني اسرائيل" و به نقل از یک مقام ارشد در بیت المقدس ـ كه نامش برده نشده است ـ اعلام كرده بود: «همراهان ريیس جمهور آمریکا ادعا کرده‌اند که جرج بوش و معاونش ديک چنی قصد دارند دستور عملیات نظامی را علیه تهران را صادر کنند ؛ اما وزیرخارجه آمریکا کوندولیزا رایس و وزیردفاع رابرت گیت با این اقدام مخالفت کرده‌اند».


كاخ سفید در بیانیه خود اظهار داشت: «هیچ ريیس جمهوری در آمریکا نباید تمام گزینه‌ها را از روی میزش کنار بزند ولی اولویت ما در مورد برخورد با ایران، حل آن از راه‌های صلح‌آمیز و دیپلماتیک است». در این بیانه تاکید شده است که در موضع آمريكا در این زمینه هیچ تغییري حاصل نشده است.


قابل ذکر است که بوش هفته گذشته – در هنگام سفرش به خاور میانه - از فلسطین اشغالی بازدید کرد و در آنجا بر این سخن خویش تأکید نمود که ایران باید از دستیابی به آنچه که وی سلاح‌های هسته‌ای خواند بازداشته شود
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”