"اوباما" پيروزي خود را رسماً اعلام کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

"اوباما" پيروزي خود را رسماً اعلام کرد

پست توسط soroush.b »

"باراک اوباما" نامزد انتخابات آينده رياست جمهوري آمريکا، صبح امروز چهارشنبه (4/6/2008) پيروزي بر "هيلاري کلينتون" رقيب درون حزبي خود را رسما اعلام کرد
به گزارش "جهان"به نقل از برنا، درحالي "باراک اوباما" پيروزي خود بر همسر رئيس جمهور سابق آمريکا را اعلام کرد که "هيلاري کلينتون" همچنان به شکست خود اعتراف نکرده است.

"باراک اوباما" شب گذشته در جشني که به مناسبت پيروزي بر رقيب خود در ايالت مونتانا برگزار کرد، گفت: امشب مي توانم در برابر شما بايستم و رسما اعلام کنم که نامزد حزب دموکرات در انتخابات آينده رياست جمهوري آمريکا خواهم بود.

پس از اين پيروزي، شبکه هاي خبريCNN و MSNBC اعلام کردند: بدين ترتيب "اوباما" با اين پيروزي توانست 2118 نماينده را براي خود بدست بياورد تا در انتخابات آينده به نفع وي رأي دهند.

گفتني است "هيلاري کلينتون" به شکست خود در برابر "اوباما" در اين ايالت اعتراف کرد اما شکست نهايي خود در برابر "اوباما" را رسما اعلام نکرده است.

[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: جايگاهم آسمان است...
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 104 بار
تماس:

پست توسط atropak »

الحمدالله که کلينتون راي نياورد و گرنه يک زن اون هم همسر رييس جمهور سابق آمريکا ، فکر کنم ايران را داغون مي کرد.
يه اميدهايي به "اوباما" هست :?
 [External Link Removed for Guests] 
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: Shahinshahr
سپاس‌های ارسالی: 5 بار
سپاس‌های دریافتی: 12 بار
تماس:

پست توسط Leonine »

atropak نوشته شده:الحمدالله که کلينتون راي نياورد و گرنه يک زن اون هم همسر رييس جمهور سابق آمريکا ، فکر کنم ايران را داغون مي کرد.
يه اميدهايي به "اوباما" هست :?

[align=left]The hell with both of them.The lesser of two evils...The policy won't change, believe me or  

برنده شدن اوباما هيچ سودي به حال ما نخواهد داشت... :-P نه فقط اوباما بلكه هركس ديگه. سياست، سياست چپاول كشورهاي جهان سوم و در عين حال پر از منابع طبيعيه.

[align=left]This is too soon to get rid of....We have so much raw materials to steal.oh my  

:sad:
“God places the heaviest burden on those who can carry its weight.”
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط soroush.b »

به نظر من اوباما در نهايت راي نخواهد اورد به خاطره اين که سفيد پوست نيست مردم امريکا از گذشته سياه پوست ها رو پايين تر مي دونستن الان هم اين ديد رو دارند ...
سياست کلينتون سياست بدي نبود زمان کلينتون رابطه ي ايران و امريکا رشد داشت البته زمان کلينتون بيشترين تحريم ها عليه ايران در نظر گرفته شد اما تهديد نظامي اصلا مطرح نبود
به نظر من بدترين گزينه ي ممکن يعني مک کين راي خواهد اورد ...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”