پروژه ارسال پیامک ار تلفن ثابت در 6 استان اجرایی شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
پست: 181
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 2 مرداد 1386, 2:34 pm
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پروژه ارسال پیامک ار تلفن ثابت در 6 استان اجرایی شد

پست توسط mehdi321 »

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: پروژه ارسال پیامک ار تلفن ثابت هم‏اکنون در 6 استان کشور عملیاتی شده است و در آینده نزدیک نیز این پروژه در سایر استان‏ها اجرایی خواهد شد.

صابر فیضی در گفت‏وگو با فارس اظهارداشت: پروژه ارسال پیامک از طریق تلفن ثابت با توجه به شرایط و امکانات هر استان بهره‏برداری خواهد رسید.

وی گفت: این پروژه در حال حاضر در استان‏هایی چون فارس، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مازندران و اصفهان به اجرا درآمده است.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در مورد تعرفه ارسال پیامک از تلفن ثابت نیز گفت: تعرفه این پیامک به میزان دو پالس تلفن ثابت است که این تعرفه در سازمان تنظیم مقررات به تصویب رسیده و منتظر ابلاغ آن هستیم.

این گزارش حاکی از آن است که مشترکان برای ارسال پیام کوتاه از تلفن ثابت به دیگر خطوط مانند تلفن همراه نیست و به تعداد کاراکترهای ارسالی بستگی ندارد. هزینه هر پالس مکالمه با تلفن ثابت مبلغ 7/44 ریال محسوب می‏شود.
[External Link Removed for Guests]
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”