کاربران ایرانی در رتبه ششم بارگذاری جهانی مرورگر فایرفاکس3

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 11 آذر 1386, 6:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

کاربران ایرانی در رتبه ششم بارگذاری جهانی مرورگر فایرفاکس3

پست توسط HARD »

نتایج تحقیقاتی که به فاصله کوتاهی از زمان عرضه مرورگر فایرفاکس 3 انجام شد نشان می دهد که عرضه نسل جدید این مرورگر موجب کاهش شدید فروش مرورگرهای دیگر شده و ایران در روزهای اخیر در رتبه ششم بیشترین تعداد بارگذاری فایرفاکس در سطح جهانی ایستاده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، اولین اطلاعاتی که موسسه Net Applications به فاصله کوتاهی از عرضه مرورگر منابع آزاد فایرفاکس 3 ثبت کرده است نشان می دهد که تعداد کاربران اینترنت مرورگر فایرفاکس به فاصله کوتاهی از عرضه نسل سوم این ابزار به سرعت رشد داشته است.

به طوری که تعداد این کاربران به 17/19 درصد رسیده که این رقم نسبت به اطلاعات مربوط به ماه می 76/0 درصد رشد داشته است.

این درحالی است که رقم کاربران اینترنت اکسپلورر مایکروسافت در این دوره زمانی 8/0 درصد و "سافاری" اپل 1/0 درصد کاهش یافته اند.

این درحالی است که بر تعداد کاربران اپرا که در روزهای اخیر نسخه جدید محصول خود را عرضه کرده است 04/0 درصد افزوده شده است.

براساس گزارش زئوس نیوز، این اطلاعات نشان می دهد که از روز 17 ژوئن که فروش فایرفاکس 3 آغاز شده است تاکنون بیش از 3/18 میلیون کاربر در کشورهای آمریکا، آلمان، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و فرانسه این مرورگر را بارگذاری کرده اند.

نکته شگفت انگیز در این آمارها نشان می دهد که در هفته اخیر تعداد کاربران ایرانی که مرورگر فایرفاکس را بارگذاری کرده اند به حدود نیم میلیون نفر رسیده اند و ایران با حدود هزار بارگذاری کمتر از ایتالیا در رتبه ششم بیشترین بارگذاریها ایستاده است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
منبع : خبرگزاری مهر
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 11 آذر 1386, 6:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

پست توسط HARD »

Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 28
تاریخ عضویت: جمعه 4 خرداد 1386, 11:05 pm
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط morteza321 »

شرمندهنمی خوام ایرانی ها رو مسخره کنم ولی 90 درصد این افرادی که دانلود کردند خودشون هیچ چیزی از فایر فاکس نمی دونند و فقط شنیدن خوبه. تازه ترفدار دو اتیشه هم هستند. ولی اگه ازشون بپرسی چه مزیتهایی نسبت به بقیه داره هیچ کدوم نمی دونند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”