يک مشکل درباره موس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

يک مشکل درباره موس

پست توسط typhoon »

با سلام
دوستان چند روزه که موس من یکهو وسط کار توی ویندوز گیر می کنه. موس رو عوض هم کردم اما باز یکهو گیر می کنه. کسی می تونه کمک کنه؟

با تشکر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

پست توسط Justice »

typhoon, جان

این مشکل هم واسه من پیش میومد ولی اخر پی نبردم مشکل از کجاست فقط می دونم از موس نیست و با تعویض ویندوز هم درست شد ولی همیشه تعویض ویندوز کارساز نبود ! نمی دونم دوستان اگه راهنمایی کنند (ولی فکر کنم یا از cpu یا از vga باشه)
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med »

از این مشکلهای اعصاب خرد کنه. آیا وقتی موس قفل میشه کیبورد هم از کار می افته ؟؟ :-(
[External Link Removed for Guests]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

[External Link Removed for Guests]
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

بيشترين احتمال مربوط به ويروس هست، اما کمبود منابع سيستمي هم ميتونه عامل مشکل باشه، دليل اين کمبود هم ميتونه حرارت، و يا صدمه ديدن رم، گرافيک و CPU باشه و يا نصب ويندوز نسخه‌ي دست کاري شده و ...
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

+ اگر مشكل با نصب مجدد ويندوز حل شد چه به طور دائم و يا چه به طور موقت اين مسئله مربوط به ويندوز است.

+ اگر در زمان نصب ويندوز هم هنوز با سيستم مشكل داشتيد كه مسئله مربوط است جگ آپ موس روي مادربرد.

+ اگر در زمان نصب مشكلي نبود و بعد زمان اجرا مشكل پيدا شد يكي از چند حالت زير است:

- گرافيك: درايور نصب شده را بررسي كنيد، اگر داراي فن است مطمئن شويد به خوبي كار مي كند.

- CPU: پس از روشن كردن رايانه با زدن كليد DEL وارد Setup شده و دماي CPU را بررسي كنيد و با مدل خود سنجيده و مطمئن شويد كه مشكل از گرم كردن آن نيست.

- Ram: با توجه به سرعت CPU و هارد خود، يا مثلاً تعداد خطوط انميشن ورودي ويندوز XP (البته با پاك كردن Prefeth) نسبت به هارد مي توانيد بفهميد كه آيا م شما مناسب است يا نه.

+ مورد آخر هم كه نادر ترين مورد است ناسازگاري موس با مادربرد است كه چيز نادري هست.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

پست توسط typhoon »

با سلام. من امروز ویندوز رو عوض کردم و تا الان مشکلی نداشتم. نمی دونم این هم از اون عیبهای عجیب و غریبه!!! :? :?

از دوستان بابت راهنمایی متشکرم. :)
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

پست توسط Solver »

احتمال زياد مشكل از ويندوز بوده، بهتره بگم ويروس داشته،

الان هم پيش از فعال شدن ويروس نرم افزار آنتي ويروس نصب كن.

آنتي ويروس ها گاهي برخي نرم افزار هاي مخرب را نمي شناسن، مثل اسب تراوا ها، اما اگر رو سيستم قبل از فعاليت اين برنامه ها نصب كرده باشي، اجازه نميده كه اين نرم افزار ها كاري بكنن اما اگر بعد از خرابكاري نصب كني احتمالاً كاري ازشون بر نمي آد.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”