راهنمايي براي پي بردن به سرعت واقعي اينترنت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

راهنمايي براي پي بردن به سرعت واقعي اينترنت

پست توسط soroush.b »

از دوستان عزیز سوالی دارم که ایا میشه به سرعت واقعی اینترنتی که از اون استفاده می کنیم پی برد ؟
برای من جای تعجب داره که سرعت 512 کیلوبایت رو از یک شرکت گرفتم اما در عمل سرعتی برابر اینترنت dial up داره که قبلا استفاده می کردم به نظرم این سرعت از اون هم پایین تر هست چون هر صفحه رو در 10 دقیقه باز می کنه ...
ممنون میشم دوستان گرامی من رو راهنمایی کنند ...
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med »

soroush.b, جان این پست رو مطالعه کنید :

http://www.centralclubs.com/viewtopic.p ... highlight=
[External Link Removed for Guests]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 434 بار
سپاس‌های دریافتی: 553 بار

پست توسط fereshteh blue »

واقعا اينترنت در ايران سرعت فوق العاده کمي داره نمي دونم در اين انجمن بوده يا در جاي ديگري که خوندم در ميان تمام کشورهاي خاورميانه سرعت اينترنت ايران پايين تره
شما گفتيد که صفحه ها رو بعد از 10 دقيقه باز مي کنه در صورتي که اينترنت دايل آپ اصلا بعضي وقت ها اين قدر طول مي کشه سايتي رو باز کنه که من خودم عطايش را به لقايش مي بخشم و از ديدن اون سايت پشيمون مي شم
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: tabriz.khiabane shamse tabrizi
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 96 بار
تماس:

Re: راهنمايي براي پي بردن به سرعت واقعي اينترنت

پست توسط padshah »

soroush.b نوشته شده:از دوستان عزیز سوالی دارم که ایا میشه به سرعت واقعی اینترنتی که از اون استفاده می کنیم پی برد ؟
برای من جای تعجب داره که سرعت 512 کیلوبایت رو از یک شرکت گرفتم اما در عمل سرعتی برابر اینترنت dial up داره که قبلا استفاده می کردم به نظرم این سرعت از اون هم پایین تر هست چون هر صفحه رو در 10 دقیقه باز می کنه ...
ممنون میشم دوستان گرامی من رو راهنمایی کنند ...

سلام

دوست عزيز شما احتمالا از اين اكانتهاي ماهانه كه به قيمت بسيار كم مانند 30000 هزار تومن در ماه به اسم 512 كيلو بايت ميدن استفاده ميكني

اينا فقط اسمشون 512 كيلو بايت هست . قيمت اصلي خطوط 512 كيلو بايت فكر كنم بين 200 تا 250 هزار تومان هست در ايران

من خودم تا 2 ماه پيش كه از پارس انلاين 512 كيلو بايت استفاده ميكردم بسيار راضي بودم. سرعت دانلودش بين 50 تا 55 بود.
کد نمایش پرچم کوچک:
تصویر

کد نمایش پرچم و عکس کوچک دکتر:
تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 82 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط soroush.b »

دوست عزيز من متناسب با نيازم حجم 5/2 گيگا بايت رو گرفتم 45000 تومان حالا ديگه قيمتش ارزان هست يا هر چي اطلاع ندارم ! اون قيمتي که شما مي فرماييد براي سرويس هاي نا محدود هست ...
مشکل سرعت نيست اصلا کاري انجام نميده ماه قبل همين شرکت 128 گرفتم خيلي هم راضي بودم اون 18000 تومان بود !
تنها سايتي که وارد شده centralclubs هست هر سايتي ديگه اي که مي خوام برم باز نمي کنه !(البته از سايت هايي که من استفاده مي کنم از سايت هاي ديگه خبر ندارم)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: God Knowz
سپاس‌های ارسالی: 212 بار
سپاس‌های دریافتی: 225 بار
تماس:

پست توسط Justice »

دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !
در کشور هم رتبه دوم رو به خودش اختصاص داده!

من حدوده 8-9 ماه از سرویس 256 این شرکت استفاده می کنم که با سرعت 60-70 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ! که فکر کنم این سرعت مربوط به سرویس های 512 می شه ! این هم بخاطر این هستش که تمامی پهنای باند این شرکت بازه (که خوده کارکنان این شرکت هم می گویند).

:-)
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

پست توسط H@med »

Justice نوشته شده:دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !

من حدوده 8-9 ماه از سرویس 256 این شرکت استفاده می کنم که با سرعت 60-70 کیلوبایت در ثانیه دانلود می کنم ! که فکر کنم این سرعت مربوط به سرویس های 512 می شه ! این هم بخاطر این هستش که تمامی پهنای باند این شرکت بازه (که خوده کارکنان این شرکت هم می گویند).

تو شهر ما که سرویسش اصلا تعریفی نداره.من الان از سرویس 64k صبانت استفاده می کنم دانلود من با سرعت 8k هست :-? در صورتی که دوست من که از قزوین نت ( تازه راه افتاده ) استفاده می کنه میگه با سرعت 30k به بالا دانلود داره تازه در زمانهای رایگان هم سرعتش افت نمی کنه :?
تازه وقتی هنوز 200 mb از شارژ مونده سرویس قطع میشه!!!!!!!!!!!!!!!
من پیشنهاد می کنم از جایی سرویس ADSL بگیرید که مشترک کمتری داشته باشن نه از شرکتهایی مثل صبانت :x
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol »

Justice نوشته شده:دوستان اگر در محلی زندگی می کنید که به اینتر نت های صبا نت دسترسی دارید حتما برید بگیرید که خیلی عالیه !

کاملا تایید میشه
ماهی 13600 حجم تبادل 2 گیگ ، قیمت ها بسیار عالی هستند.(البته با توجه به وضعیت اسفبار تبادل اطلاعات در کشور عزیزمون)

سرعت هم تایید میشه،به اسم 256 میدهند ولی چیزی در حدود 512 هست.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”