هاشمي:تهدید ایران بزرگتر از اندازه اسرائیل است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1236
تاریخ عضویت: جمعه 27 مرداد 1385, 3:12 pm
محل اقامت: جايي درست وسط غربت شهر...انطرف تر از اب...در کنار خورشيد...
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

هاشمي:تهدید ایران بزرگتر از اندازه اسرائیل است

پست توسط ghalamman »

هاشمي:تهدید ایران بزرگتر از اندازه اسرائیل است
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شب گذشته در واکنش به تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله نظامی به ایران هشدار داد : اسرائیل در صورت دست زدن به این حماقت پشیمان خواهد شد و واکنش ایران به این مسئله شدید و سرنوشت ساز خواهد بود.
به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفتگو با شبکه تلویزیونی الجزیره اظهار داشت : تهدیدهای اسرائیل مبنی بر حمله نظامی به ایران صرفا بخشی از جنگ روانی به شمار می رود.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حمله نظامی اسرائیل به ایران را بعید دانست ، زیرا به گفته وی هرگونه تهدید ایران بزرگتر از حد و قواره این رژیم است.
به نوشته پایگاه اینترنتی الجزیره، هاشمی رفسنجانی به نوع واکنش احتمالی ایران اشاره ای نکرد، بلکه تنها تاکید کرد که این واکنش هم نظامی و هم سیاسی خواهد بود.
لازم به ذکر است "بنیامین بن الیعازر" وزیر زیربنایی رژیم صهیونیستی چهارشنبه گذشته در گفتگو با روزنامه "کامرسانت" چاپ روسیه در ادامه فرافکنی های خود بر ضد ایران ادعا کرده بود: ایران در صورت اندیشیدن به حمله نظامی به اسرائیل، نابود خواهد شد.
هاشمی رفسنجانی در ادامه اقدام آمریکا مبنی بر حمله به ایران را در دوره باقیمانده رياست جمهوری "جرج بوش" بعید دانست و اظهار داشت : واشنگتن، ملت ایران را می شناسد. علاوه براین ممکن است در صورت حمله، منافع آمریکایی ها هم از بین رود. بنابراین پیامدهای هر گونه حمله ای به ایران برای تمام منطقه فاجعه بار خواهد بود.
وی افزود: بسته پیشنهادی که خاویر سولانا مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سفر اخیر خود به ایران ارائه کرد فراگیرتر از بسته هایی است که کشورهای 5+1 در گذشته ارائه کرده بودند.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان نقطه ضعف موجود در بسته پیشنهادی سولانا را - همانطور که در بسته های قبلی بوده- پیشنهاد توقف غنی سازی اورانیوم دانست و گفت : ایران هرگز این مسئله را نخواهد پذیرفت.

منبع:تابناک
پاسگاه مرزي گدار... سراوان
جاده زابل به زاهدان ...تاسوکي
تقاطع بلوار بزرگمهر و معلم... زاهدان
بلوار ثارلله مجتمع نسترن ...زاهدان
پاسگاه مرزي ناجا... سراوان
تاريخ هيچ کدام را از ياد نخواهد برد...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”