نين جوتسو ( نينجا )

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

نين جوتسو را مي شناسيد؟

مي شناسم
6
75%
نمي شناسم
0
بدون راي
نينجا را مي شناسم
2
25%

مجموع رای گیری: 8

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

نين جوتسو ( نينجا )

پست توسط hamrazm »

سلام
من اینجا فقط یه سوال دارم
چند نفر اینجا نین جوتسو می شناسن؟
چند نفر نینجا می شناسن؟

[External Link Removed for Guests]
New Member

پست توسط faride-2 »

مظورت رو از اينكه نينجوتسو و نينجاها رو از هم جدا حساب كردي نميدونم اما از هم تفكيك پذير نيستن.هركس يكيشو بشناسه ان يكي را هم ميشناسه.
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار
تماس:

پست توسط M0H@mM@d »

فکر کنم منظورشون از شناخت نينجوتسو شناخت خود ورزش و شناخت نينجا منظورشون کسي بود که نينجا باشه :shock: :?
 [marq=down] *:*:*:*بلندآســـــــــــــــــــــمان جایگاه من است*:*:*:* [/marq] 
 [External Link Removed for Guests] 
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط ASHK HIKAYESI »

hamrazm, سلام !

بنده تا حدودی درباره ی نین جوتسو اطلاعات دارم ، و اما درباره ی شناختن نینجا ، اونچه که مسلمه اینه که الان افرادی تحت عنوان نینجا وجود خارجی ندارند ، اون ها جنگ جویانی بودند که به تاریخ پیوستند و الان نین جوتسو تحت حالتی ورزشی و باشگاهی ( و نه جنگی ) به مردم و علاقمندان ارائه میشه .

موفق باشید .

:D :razz:
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

پست توسط Hadi1001 »

بله نينجاها داروسازان و ترور کنندگان خوبي هم بودند که به گفته ي بعضي ها بروس لي رو هم اينا کشتند ولي خب به تاريخ پيوستند و الان در ايران هم اين اموزش ها داده ميشه
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Major II
Major II

پست توسط ASHK HIKAYESI »

هادي آقازاده 2 نوشته شده:بله نينجاها داروسازان و ترور کنندگان خوبي هم بودند که به گفته ي بعضي ها بروس لي رو هم اينا کشتند ولي خب به تاريخ پيوستند و الان در ايران هم اين اموزش ها داده ميشه

میشه به منبع فرمایشتون اشاره کنید ؟! منظورم قسمت کشتن بروس لی هست !!!

متشکرم .

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

منبعم کتاب بروس لي سلطان کونک فو است البته اين يکي از اون فرضيات بود يکي مي گفت يکي با دست زدن و با انتقال انرژي به بروسلي اونو هر وقت خواسته کشته 3 فرضيه بود که به نظرم اين نينجا ها واقعي تر بودند مثل اين که شما نينجا هستيد :-x :-x :-x
Major II
Major II

پست توسط ASHK HIKAYESI »

هادي آقازاده 2 نوشته شده:منبعم کتاب بروس لي سلطان کونک فو است البته اين يکي از اون فرضيات بود يکي مي گفت يکي با دست زدن و با انتقال انرژي به بروسلي اونو هر وقت خواسته کشته 3 فرضيه بود که به نظرم اين نينجا ها واقعي تر بودند مثل اين که شما نينجا هستيد :-x :-x :-x

ممنون از توضیحتون .

همونطوری که عرض کردم الان افرادی تحت عنوان نینجا وجود خارجی ندارند ، هر چند که عده ای برای بازار گرمی القاب و عناوین افسانه ای خنده دار استفاده می کنند ...

الان در ژاپن برای استفاده از این عبارت حرمت خاصی قائل هستند و هر کسی حتی این عبارت رو به زبان نمیاره چه برسه که بگه من نینجام ! اما در ایران ... :-P

موفق باشید .

Major II
Major II

پست توسط ASHK HIKAYESI »

ASHK HIKAYESI نوشته شده:
هادي آقازاده 2 نوشته شده:منبعم کتاب بروس لي سلطان کونک فو است البته اين يکي از اون فرضيات بود يکي مي گفت يکي با دست زدن و با انتقال انرژي به بروسلي اونو هر وقت خواسته کشته 3 فرضيه بود که به نظرم اين نينجا ها واقعي تر بودند مثل اين که شما نينجا هستيد :-x :-x :-x

ممنون از توضیحتون .

البته یکی از فرض های بسیار محتمل تر همون فرضی هست که همسر ایشون هم اون رو میگفتن : تورم مغزی ، سردرد و متعاقبش مصرف آسپرین و سپس مرگ ...

همونطوری که عرض کردم الان افرادی تحت عنوان نینجا وجود خارجی ندارند ، هر چند که عده ای برای بازار گرمی القاب و عناوین افسانه ای خنده دار استفاده می کنند ...

الان در ژاپن برای استفاده از این عبارت حرمت خاصی قائل هستند و هر کسی حتی این عبارت رو به زبان نمیاره چه برسه که بگه من نینجام ! اما در ایران ... :-P

موفق باشید .

New Member

پست توسط faride-2 »

اقايون نميدونم چقدر با نينجوتسو اشنايي داريد اما خوبه بدونيد كه در ايران چيزي بنام نينجوتسو تعليم داده نميشود و اصلا هنوز هيچ ايراني از هاتسومي سنسي اجازه دوجو زدن نگرفته و نماينده او محسوب نميشه.امثال اكبر فرجي و غيره هم مشتي دروغگو هستند با گذراندن چندتا دوره و مخلوط كردن فنون مختلف مثلا نينجوتسو اموزش ميدن و ابروي ايران را در دنياي رزمي بردن.به هر حال در ايران نينجوتسو اموزش داده نميشه اسمش را همون اكبرجوتسو بزارن خيلي بهتره!
Major II
Major II

پست توسط ASHK HIKAYESI »

faride-2 نوشته شده:اقايون نميدونم چقدر با نينجوتسو اشنايي داريد اما خوبه بدونيد كه در ايران چيزي بنام نينجوتسو تعليم داده نميشود و اصلا هنوز هيچ ايراني از هاتسومي سنسي اجازه دوجو زدن نگرفته و نماينده او محسوب نميشه.امثال اكبر فرجي و غيره هم مشتي دروغگو هستند با گذراندن چندتا دوره و مخلوط كردن فنون مختلف مثلا نينجوتسو اموزش ميدن و ابروي ايران را در دنياي رزمي بردن.به هر حال در ايران نينجوتسو اموزش داده نميشه اسمش را همون اكبرجوتسو بزارن خيلي بهتره!

درباره ی آقای فرجی ترجیح میدم سکوت کنم ، اما درباره ی اینکه در ایران نین جوتسو آموزش داده نمیشه ، باید بگم انگشت شماری هستند که زیر نظر بوجینکان دوجوی ژاپن هستند . اگر کمی در نت جستجو کنید میتونید اون افراد رو به همراه مدارکشون پیدا کنید ! :-)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

جالب اين جاست که خود اقاي فرجي هم از عده اي شکايت کرده که نام هاي دروغين به نين جوتسو مي دند در ايران هم اين اموزش ها داده ميشه البته نه مثل خود نينجاها که از در و ديوار مي پريدند
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”