مراسم افتتاحیه المپیک افسوس مرا برانگیخت ( محمد مایلی کهن )

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

مراسم افتتاحیه المپیک افسوس مرا برانگیخت ( محمد مایلی کهن )

پست توسط H@med »

تصویر 

کارشناس ورزش کشورمان با اشاره به اینکه مراسم افتتاحیه رقابت های المپیک ۲۰۰۸ پکن، افسوس او را برانگیخته گفت: در زمان های نه چندان دور چینی ها به ورزشگاه آزادی با دیده افسوس می نگریستند.
محمد مایلی کهن ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: برگزاری اینگونه مراسم ها برای ما ایرانی ها مثل یک رویاست. ما هرگز چنین امکاناتی برای برگزاری اینگونه مراسم ها نداریم و این در حالی است که وقتی بازیهای آسیایی سال ۱۹۷۴ را برگزار می کردیم، تمام آسیایی ها و بویژه چینی ها از دیدن زمین چمن ورزشگاه آزادی، دریاچه، پیست دوچرخه سواری، پنج سالن و استخر شنا انگشت حیرت به دهان برده بودند.
وی در ادامه تصریح کرد: در سال های گذشته، چند ورزشگاه ساخته ایم که با استانداردهای روز ورزش جهان مطابقت کند؟ به جرات می توانم بگویم که ورزشگاه های ما ۱۰۰ سال از استانداردهای بین المللی عقب تر هستند، البته زحمات زیادی کشیده شده اما فایده ای در برنداشته است. فکر می کنم هنوز هم پس از گذشت ۳۴ سال نمی توانیم ورزشگاهی در حد و اندازه های آزادی بسازیم و این، برای ایرانی ها به یک رویا می ماند.
مربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر در این چند سال به جای مدیرپروری، مریدپروری نمی کردیم، قطعا افراد شایسته و متخصص، به وضعیت ورزش کشور سر و سامان بخشیده بودند. ایران ورزشکاران مستعدی دارد که می توانند در سطح جهان موفق باشند اما به شرطی که دارای امکانات مطلوب باشیم.
مایلی کهن با اشاره به برگزاری المپیاد ایرانیان گفت: المپیاد ایرانیان با هدف بزرگی برگزار می شود اما آیا اجرای آن قابل قبول است؟ ما چقدر موفق شدیم در اجرای این هدف مقدس موفق باشیم؟ من تا موقعی که زنده ام از نقاط ضعف موجود انتقاد می کنم هرچند که خیلی ها دوست دارند نقاط قوت کارشان بزرگنمایی شود.
وی در پایان گفت: برگزاری نشست ها و سمینارها باعث نخواهد شد که ورزش ما پیشرفت کند. آنچه باعث رشد و بالندگی ورزش یک کشور می شود در درجه نخست، انگیزه است که در ورزش ما با حضور افرادی که دارای تخصص نیستند، از بین می رود.

منبع :خبرگزارى مهر
[External Link Removed for Guests]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

پست توسط Hadi1001 »

بله منم با ديدن مراسم اونا افسوس خودم ولي خب کاريش نميشه کرد 2 ميليارد جماعت مي خوابند و پا ميشند و مي خواند يه صنعت رو متحول کنن اميدوارم ايران يه روزي بتونه ميزبان المپيک بشه
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 36 بار

پست توسط mohsen_blid »

با اين حکومت که نمايندش مخالف ورود زنان است عمرا
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: رشت
سپاس‌های ارسالی: 99 بار
سپاس‌های دریافتی: 175 بار
تماس:

پست توسط dr_mehdi57 »

در عوض در زمينه علوم و فنون نظامي و هسته اي پيشرفتهاي زيادي کرديم و در اين زمينه قدرت برتر منطقه هستيم و کشورهاي زيادي از ما مي ترسن و ما هم از هيچ ابرقدرتي واهمه اي نداريم
[FONT=Times New Roman]
در زندگي زخمهايي هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراشد...

Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

پست توسط bbk_agp »

dr_mehdi57 نوشته شده:... کشورهاي زيادي از ما مي ترسن ...

اینقدر بترسونین که لااقل از ترسشون میزبانی المپیک رو به ما هم بدن... تصویر
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID »

سلام ميدونم شما دوستان عزيز قصد توهين به متخصصان دفاعي رو نداريد ولي اين طعنه زدن ها چه معنايي داره اگر ميبينيد ما تو ورزش عقب مونديم به خاطر اينه که مسئولان ورزشي کوتاهي کردند ولي اين دليل نميشه به زحمات متخصصين دفاعي طعنه بزنيماونا دارندارن شب و روز تلاش ميکنن و وظايف خودشون رو به طور کامل انجام ميدن
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط dr_mehdi57 »

navid missle نوشته شده:سلام ميدونم شما دوستان عزيز قصد توهين به متخصصان دفاعي رو نداريد ولي اين طعنه زدن ها چه معنايي داره اگر ميبينيد ما تو ورزش عقب مونديم به خاطر اينه که مسئولان ورزشي کوتاهي کردند ولي اين دليل نميشه به زحمات متخصصين دفاعي طعنه بزنيماونا دارندارن شب و روز تلاش ميکنن و وظايف خودشون رو به طور کامل انجام ميدن

دوست عزیز کسی طعنه و حرف توهین آمیزی نزده که داری شلوغش می کنی! این حرفها رو همه روزه و همه ساعت از زبان مسوولان مختلف و از رسانه ها میشنویم.
[FONT=Times New Roman]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

بابا اين چه دخلي به صنعت دفاعي داره
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط N@VID »

دوست من چرا تند برخورد ميکني شما اين حرف رو طعنه حساب نميکني؟
در عوض در زمينه علوم و فنون نظامي و هسته اي پيشرفتهاي زيادي کرديم و در اين زمينه قدرت برتر منطقه هستيم و کشورهاي زيادي از ما مي ترسن و ما هم از هيچ ابرقدرتي واهمه اي نداريم
اين جا صحبت در مورد ورزش بود و گفتن اين جرف هيچ معني جز طعنه و کنايه نداره گفتيد هر روز اين موضوع توسط مسئولان اعلام ميشه درسته ولي نه در جواب مسائل ورزشي
شايد هم من منظورتون رو اشتباه متوجه شدم در هر صورت موفق باشيد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط dr_mehdi57 »

منظور من اين بود که عمده هزينه ها و نيروي ما صرف تقويت بنيه هاي نظامي ميشه و توجه کمتري به امر ورزش ميشه
[FONT=Times New Roman]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط N@VID »

خوب اين شد يه چيزي هر چند که بودجه دفاعي ايران کمترين بودجه در منطقه است
ولي خداييش ما نبايد خودمون رو با چين مقايسه کنيم اخه ما تو کدوم بخش از چين جلوييم که انتظار دارم اين جا جلو باشيم چين الان يکي از قدرت هاي جهانيه و اين مراسم هم پر خرجترين مراسم المپيک در طول تاريخ بوده و در کل به نظر من اين مقايسه اشتباهه
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

خب الان هم حميد سوريان بخت اول ما باخت
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”