شهر دانشجویان ایران

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 522
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۸۶, ۹:۳۶ ق.ظ
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 763 بار
تماس:

شهر دانشجویان ایران

پست توسط robotic »

شهر دانشجویان ایران

وسط جهاد دانشگاهی؛ فاز اول شهر دانشجویان ایران افتتاح شد
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

فاز اول شهر مجازي دانشجويان ايران طي مراسمي با حضور معاون فرهنگي جهاد دانشگاهي و جمعي از مديران فرهنگي جهاد دانشگاهي در سالگرد تاسيس اين نهاد افتتاح شد.

به گزارش سرويس صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، معاون مشاركت‌هاي اجتماعي و شهر دانشجوي سازمان دانشجويان جهاد دانشگاهي در اين مراسم با تقدير از دست اندرکاران فعال سازي شهر دانشجو، اظهار كرد: اين اتفاق با عنايت به ثبات مديريتي فقط از عهده جهاد دانشگاهي برمي‌آمد، شهر دانشجو بي‌ نظير است و نمونه‌اي براي آن در ديگر كشورها وجود ندارد.

وي افزود: طبق برنامه سه ساله جهاد دانشگاهي، شهر به شكوفايي خواهد رسيد و قطعا شهر دانشجو در بعد فرهنگي از افتخارات جهاددانشگاهي خواهد بود.

به گفته وي، سعي شده است جامع‌ترين امكانات مورد نياز يك دانشجو و حتي دانش آموختگان دانشگاه فراهم شود. اين پروژه از مرداد ماه 1385 آغاز شد و امروز به بهره برداري آزمايشي رسيد.

در ادامه علي حق‌پناه، مدير اجرايي شهر دانشجويان نيز گفت: طولاني شدن راه‌اندازي شهر به علت اين بود كه هيچ نمونه و الگوي از پيش طراحي شده‌اي وجود نداشت و محور کار با خلاقيت داخلي مجموعه پيش رفت.

وي با بيان اينكه از بهمن ماه 1386 شهر فعال شد و امكان عضوگيري آن نيز فراهم بود، افزود: شهر دانشجو مجموعه‌اي از كليه شئونات زندگي دانشگاهي است. دانشگاهيان و همه فارغ‌التحصيلان دانشگاهي مخاطب شهر هستند. يكي از مهم‌ترين ويژگي‌هاي شهر، جامعيت آن در پاسخ‌دهي به نياز دانشگاهيان است. محتواي شهر توسط كاربران تهيه مي‌شود و پس از نظارت و تأييد، در شهر نمايش داده مي‌شود. بخش‌هايي از اطلاعات هم توسط ستاد مرکزي تأمين مي شود.

به گفته حق‌پناه، براي كاربران امكان بهره‌مندي از خدمات ‌گروهي، ايميل و وبلاگ به‌ وجود مي‌آيد. برخي خدمات شهر براي اولين بار است كه در كشور ارائه مي‌گردد. هر كاربري به‌صورت اتوماتيك براساس رشته، سال ورود ودانشگاه، در گروه همكلاسي هاي خود قرار مي گيرد. بنابراين امكان دسترسي افراد به يکديگر ايجاد مي‌شود. امكان جست‌وجو هم وجود دارد.

وي گفت: نظارت بر شهر هم به‌صورت مجازي صورت مي‌گيرد. براي اولين بار در كشور ليست كامل رشته‌هاي تحصيلي و دانشگاه‌ها و همچنين منابع درسي هر يك از رشته‌ها را تهيه كرده‌ايم. اين بانك اطلاعاتي حتي در وزارت هاي مربوطه هم وجود ندارد.

قابل ذكر است، شهر الکترونيکي دانشجويان ايران در چهار بخش فرهنگي اجتماعي، صنفي، علمي و تجاري به ارائه خدمات گوناگون به کاربران مي‌پردازد و تمامي خدمات به‌صورت رايگان در اختيار كاربران قرار مي‌گيرد.

علاقمندان با مراجعه به نشاني [External Link Removed for Guests] مي‌توانند از شهر مجازي دانشجويان آشنايي بيشتر كسب كنند
هرکه را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 522
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۷ فروردین ۱۳۸۶, ۹:۳۶ ق.ظ
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 763 بار
تماس:

پست توسط robotic »

در لیست دانشگاه ها ، دانشگاه صنعتی شاهرود نبود

در لیست رشته ها ، رشته ی مهندسی رباتیک نبود

من در تاریخ 21 مرداد عضو شدم
اما تا حالا که 26 مرداد هست عضویتم تایید نشده
موقع ورود ارور زیر را می دهد

شناسه شهروندی شما غیرفعال یا درانتظار تایید می‌باشد.
هرکه را اسرار حق آموختند
مهر کردند و دهانش دوختند
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”