مشکل با ياهو مسنجر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 38 بار
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

مشکل با ياهو مسنجر

پست توسط IQ »

یاهو مسنجر من چند روزه که مشکل داره
چندین بار این برنامه رو گرفتم . نصب کردم اما مشکل من هنوز بر طرف نشده , ویندوز رو هم عوض کردم , با یاهو مسنجر 8 و 9 هم امتحان کردم اما هنوز مشکل وجود داره :lol:
:lol:
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط ASHK HIKAYESI »

IQ, جان !

سلام علیکم !

عزیز برادر ! شما که مشکل را توضیح ندادید ! :?

لطفا توضیح بدهید دقیقا چه مشکلی وجود دارد . در صورت امکان از وضعیت خطا هم عکس بگیرید تا موضوع روشن تر شود .

:razz:
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

Re: مشکل با ياهو مسنجر

پست توسط Ma3ouD »

IQ نوشته شده:یاهو مسنجر من چند روزه که مشکل داره
چندین بار این برنامه رو گرفتم . نصب کردم اما مشکل من هنوز بر طرف نشده , ویندوز رو هم عوض کردم , با یاهو مسنجر 8 و 9 هم امتحان کردم اما هنوز مشکل وجود داره :lol:
:lol:

ماله منم همین مشکل رو داره دقیقا!!!!! :grin: :grin:
از برنامه Piding استفاده کن....
New Member

پست توسط eilgar »

سلام من نمی دونم مشکل شما هم مثل مشکل من هست یانه ولی منم یه مشکل جالب دارم . وقتی که می زنم یاهو آن بشه ارور می ده که اینترنت کانکت نسیت ولی وقتی vpnرو فعال می کنم ارور می ده که یوزر نیم یا پسورد اشتباه هست . با هر آیدیی هم که وارد می شم همین دوتا حالت رو ارور میده.من dsl دارم . احتمالا یاهو لطف کرده و داره رنج آی پی های ایران رو تیکه تیکه می بنده . اگه مشکل از این باشه خوب همه بسته می شیم . من یاهو 8 و 9 رو امتحان کردم باز همین طوریه.
از دوستان ممنوم می شم اگه کمک کنن .
البته این مشکل که من دارم تو فروم های مختلف دیدم که دوستان هم دارن. به احتمال زیاد شما هم دچارش خواهید شد .
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”