مايكل فلپس پرده از راز موفقيت هايش برداشت

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 112 بار
سپاس‌های دریافتی: 327 بار
تماس:

مايكل فلپس پرده از راز موفقيت هايش برداشت

پست توسط H@med »

تصویر 

مايكل فلپس پسر طلايي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۸‬پكن به خاطر كسب هشت مدال طلا در اين بازي‌ها به يك ستاره ورزشي در جهان تبديل شد اما كمتر كسي مي‌داند كه هدف واقعي او از ياد گرفتن شنا، قهرماني نبوده است.
نشريه ‪ The Sun‬به نقل از وي نوشت، مادرش او را مجبور كرد شنا ياد بگيرد تا غرق نشود.
فلپس كه قهرمان محبوبش مايكل جردن اسطوره آمريكايي بسكتبال است، با اشاره به اينكه همه چيز از دعواهاي دوران كودكي شروع شد، گفت: بچه‌ها عادت داشتند مرا اذيت كنند اما همين امر مرا به انسان بهتري تبديل كرد.
فوق ستاره شناي آمريكا افزود: روزهايي بود كه در اتوبوس مدرسه بچه‌ها كلاه بيس بال مرا از پنجره بيرون مي‌انداختند. جالب است چون همان كساني كه اين كارها را مي‌كردند حال سعي مي‌كنند كه با من دوست شوند اما پاسخ من به آنها نه است.
به گفته فلپس، شك و ترديد معلم هايش به او، دليل ديگري شد كه او براي ثابت كردن دل و جراتش، بيشتر و بيشتر تلاش كند.
وي اظهار داشت: يكي از معلم هايم در مدرسه متوسطه كه نامش را به خاطر ندارم گفت كه من هرگز موفق نخواهم شد. با شنيدن اين حرف تصميم گرفتم بيشتر تلاش كنم تا به او ثابت كنم اشتباه مي‌كند. رسيدن به چيزي كه قبلا هيچكس موفق به انجام آن نشده بود، آرزويي بود كه به حقيقت پيوست.

منبع :http://www.irna.ir
[External Link Removed for Guests]
   آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع    (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

[External Link Removed for Guests]
Novice Poster
Novice Poster
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط babak81 »

با سلام
واقعا نابغه ای است
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”