شفق 3

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

New Member
سپاس‌های ارسالی: 20 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

شفق 3

پست توسط torkamans »

torkamans

بچه ها میدونستید شفق 3 هم در کاره من عکسشو دارم که بعدا میزارم بالهاش کمی از شفق 1.2 به عقب کشیده تره و 2010 معرفی میشه نضر شما چیه. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
[External Link Removed for Guests]
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

پست توسط Hadi1001 »

مگه شفق 1 و 2 رو معرفي کردند که شفق 3 رو معرفي بکنند
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Frenzied Poster
Frenzied Poster
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط A10 »

اگه همينطوري پيش بريم در آينده نزديك تو اين سايت از شفق 20 و 30 هم صحبت مشه .
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 297 بار

پست توسط don_Hirbod »

بعيد نميدونم چون شفق يك هما مدل كوچك جسه آزمايشي بود كه فيلمشو نشون دادن
شفق 2 هم با ابعادي تغريبا متوسط در دو مدل هوا پايه و زمين پايه طراحي و ساخته شده در نتيجه اين گفته شما حتي اگر از روي شوخي هم باشه بعيد نيست :-( :-(
چو ايران نباشد تن من مباد
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

Re: شفق 3

پست توسط torabi89 »

torkamans نوشته شده:torkamans

بچه ها میدونستید شفق 3 هم در کاره من عکسشو دارم که بعدا میزارم بالهاش کمی از شفق 1.2 به عقب کشیده تره و 2010 معرفی میشه نضر شما چیه. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

دوست عزیز اگه داری الان بزار نه بعدا ! وقتی کسی ادعایی رو مطرح میکنه باید سند و مدرکش رو هم همزان با اون ارائه کنه. :-?
فکر نمیکنم چیزی که شما در اختیار داشته باشی سری و طبقه بندی شده باشه که ترس این رو داشته باشی که به دست دستگاه های اطلاعاتی بیگانه بیفته !!!!!
برادر من تاپیکی که زدی نه مطلبی داره نه عکسی تاپیک زدی که فقط شکلک بفرستی ! :-?

واقعا برای سنترال کلابز متاسفم یه زمانی به فروم های عربی بخاطر خیال پردازی هاشون و حرف های بی سند و مدرکشون میخندیدم اما الان که نگاه میکنم میبینم این سایت هم
به محلی برای مطرح کردن ادعا های بی مدرک و و گاهی اوقات نامعقول و خیال پردازی های عده ای از کاربران تبدیل شده.
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Frenzied Poster
Frenzied Poster
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط A10 »

don_Hirbod

عزيزم هر وقت شفق يك را ديدي پريد فكر شفق 2 باش ببين چقدر آش شور شده كه هادي عزيز هم داد و بيدادش بلند شده هر وقت گفتند صاعقه و آذرخش چه توانايي هايي داره بعد بيايم و پزش را بديم هواپيماي نمايش داده شده به عنوان آذرخش حتي در شماره سريال هم با اف 5 مو نميزنه ببينيد نيروي هوايي دوست و دشمن را چي فرض كرده كه حتي زحمت تغيير شماره سريال را به خودش نداده
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8092 بار
سپاس‌های دریافتی: 3732 بار

پست توسط KH.I.A.2500 »

torabi89, جان صبور باشيد .
هر چند دور از ذهنه ولي ايشان گفتن عکس را در آينده :P قرار ميدن ، هنوز 3 ساعت نشده شما منتظر پاک يا قفل شدن تاپيک هستيد . کمي صبر کنيد اگر عکسي قرار داده نشد احتمالا مديران رسيدگي ميکنن .
شايد اين بنده خدا يک عکسي رو اشتباها ميگه شفق 3 !

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   
New Member

پست توسط torkamans »

TORKAMANS

M-ATF
این پروژه بطور مشترک بین ایران و روسیه در حال پیگیریست زمانی که روسیه به پروژه ی Integral پشت کرد ایران این پروژه را مورد توجه قرار داد و بر اساس آن پروژه ی شفق را طراحی نمود ولی این پایان M-ATF نبود چرا که مدلی نمایشی از آن در نمایشگاه کیش 2005 به نمایش گذاشته شد اطلاعات بیشتر در دست نیست(جز آنکه شباهت این طرح با شفق بسیار زیاد است بخصوص در مدل تکنفره رزمی)

این شفق 2 که مدل جنگنده شفق 1 است :

:-o :-o
این هم شفق 3 :-? :-? :-?

از 9torabi8 جان تشکر میکنم که بقیه رو به ارامش دعوت کرد. : :smile: smile:

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

دوست عزيز تصاويري که شما قرار دادي چيز جديدي نيست ! بسيار بسيار قديمي هستن و شايد اگر در تاپيک هاي مربوط به شفق تو همين سايت هم بگرديد اون ها رو پيدا کنيد.

دوم اينکه اينا که شما عکس ماکتش رو گذاشتي طرح هستن و تا به الان هيچ دليل و مدرکي بنا بر عملي شدن اين طرح ها وجود نداره.
و همونطور که دوستان اطلاع دران تو نيروي هوايي بسياري طرح ها بودن که يا نيمه تمام موندن و يا اينکه روي کاغذ باقي مونده و آرشيو شدن.

اگر مدرکي دال بر اينکه اين طرح ها عملي شدن و ساخته شدن دارين اون رو بزاريد تا هم من و هم بقيه کاربران و علاقه منداني که عاشق نيروي هوايي عزيزمون هستين رو خوشحال کنيد.
:razz:
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
New Member

پست توسط torkamans »

torkamans

دوستان خدمت شما عرض كنم كه برنامه ساخت جنگنده بسيار پر هزينه است ونميشود يهو اون را حذف كرد برنامه ساخت شفق با مدل امزشي آن يعني شفق 1

پشتيماني زميني شفق 2 و سپس شفق 3 كه مدل جنگنده ان است پايان مييابد به دليل مشكل بودن ساخت جنگنه دو يا سه سال ديرتر از بقيه به پايان ميرسد

ماكتي كه تو نمايشگاه نيروي هوايي به ديد همگان ميگزارند كه بي پايه و اساس نيست .
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

torkamans, عزيز من فکر کردنم مي خواهي عکس جديدي بزاري اينو من ده مرتبه در همين سايت ديدمش نه بابا بازم بايد منتظر باشيم تا بلکه اين طرح گفته بشه مي گفتند در رزمايش مدافعان اسمان جنگنده ي جديد مي زارند ولي کو ما که نمي بينيم
Captain I
Captain I
نمایه کاربر

پست توسط Hadi1001 »

چرا فکر مي کني من مخالف نيروي هوايي و طرحاشم اگه پست هاي قبلي منو ببينيد متوجه ميشيد که من کاملا موافق نيرو و طرحاشم دوستان ديگر هم مي دونند ولي اينجا بايد گله گذاري کرد بايد گفت که چرا جنگنده ي جديد رو نمايي نمي شه چرا رزمايش پوشش خبري داده نميشه پس کو اون جنگنده اي که سرلشگر صالحي قولشو داد کو ؟
قفل شده

بازگشت به “دستاوردها و اخبار نيروي هوايي”