پاتو,از سرطان تا توپ طلا...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پاتو,از سرطان تا توپ طلا...

پست توسط samanrossonero »

تصویر


از همین حالا او را كاكای جدید می نامند و محتمل ترین برنده آینده توپ طلا.صرف نظر از بحث و شایعات موجود، «الكساندر پاتو» پدیده جدید برزیلی، بازی های خود را برای میلان در بازی مقابل ناپولی در ۱۳ ژانویه آغاز خواهد كرد. كمتر پیش می آید اطراف یك بازیكن اینقدر ستاره وجود داشته باشد. قبل از اینكه اولین ضربه خود را از سر عصبانیت در باشگاه جدید به توپ بزند، همه از كلارنس سیدورف منطقی گرفته تا سیلویو برلوسكنی شوخ طبع بر سر پاتو فریاد كشیدند. حتی در سایت رسمی او نیز همه منتظر گزارش حركات فوق العاده او در زمین بازی هستند.
شاید گزارش «گاتزتادلواسپورت» در مورد بازیكن ۱۸ ساله برزیلی كنجكاوی های عمومی را در مورد پدیده جدید فوتبال به وجود آورد. در این گزارش آنها شیوه دویدن و قدم برداشتن پاتو، آینده رونالدوی جوان، كار تكنیكی كاكا، سرعت تیه ری آنری، شخصیت روماریو و بازیسازی ها هیجان انگیز ماركوفان باستن را می دیدند. با این حال جالب است كه وی هنوز از فرط استثنایی بودنش سرپا ایستاده است! و سؤالاتی مانند اینكه این پسر موفرفری با لقبی فروتنانه چه كسی است؟
و آیا می تواند به نقطه اوج خود برسد؟ ذهن همه را مشغول كرده است. الكساندر رودریگوئز داسیلوا (پاتو) روز دوم دسامبر ۱۹۸۹ در شهرستانی به نام «پاتو برانكو» (به معنای اردك سفید) كه لقبش را از آن وام گرفته است به دنیا آمد. استعداد حیرت آور این بازیكن در بازی های فوتسال داخلی چشمان باشگاه های زیادی را متوجه خود كرد. والدین او تصمیم گرفتند پاتو با اینتر ناسیونال قرارداد ببندد و با این تصمیم، پسر به جنوب رفت تا شانس خود را بیازماید. در همین دوران بود كه آزمایش های معمول اشعه ایكس، غده ای را در بازوی او نشان داد كه هرچه زودتر باید برطرف می شد تا تبدیل به سرطان نشود. والدین «پاتو» توانایی پرداخت مخارج جراحی پسر ۱۱ ساله خود را به سختی تأمین كردند اما پزشك مورد نظر آنها جراحی را به طور رایگان برای او انجام داد تا الكساندر جوان به دنیای فوتبال بازگردد.
وی در اولین بازی كه برای اینترناسیونال انجام داد یك گل به ثمر رساند و ۳ پاس گل دیگر به بازیكنان داد كه باعث شد بازی ۴ بر یك به نفع اینترناسیونال به پایان برسد. بدون هیچ تعجبی مقامات باشگاه شروع به سرمایه گذاری روی ستاره جوانشان كردند و چیزی نگذشت كه پاتو جوان ترین بازیكنی شد كه تا به حال در جام جهانی فوتبال بازی كرده است. سال ۲۰۰۷ به برزیل در قهرمانی مسابقات جوانان آمریكای جنوبی كمك كرد و در ادامه در نبرد نقل و انتقالات بین اینتر، رئال مادرید و چلسی بر سر او سرانجام با قراردادی به مبلغ ۲۲ میلیون یورو به میلان پیوست. وی تا كنون نتوانسته در رقابت های لیگ برای قرمز و مشكی ها بازی كند زیرا قوانین منع بازی بازیكنان غیر اروپایی كم سن و سال در اروپا، مانع از بازی او در تیم می شد.
بعد از همه این حرف ها، صحبت های فراوانی درمورد آینده حرفه ای این بازیكن به وجود آمد و سؤالاتی در مورد اینكه آیا واقعاً بازیكنی كه انتظارش می رود خواهد شد؟
سروصداهای باشگاه میلان حاكی از توانایی این استعداد است و با نگاهی به عملكرد وی در زمین نسبت به این موضوع مطمئن تر می شویم. از طرفی سیلویوبرلوسكنی ادعا كرده است اگر پاتو كاری را كه در تمرینات كرد تكرار كند، در ژوئن ۳۰ گل خواهد زد. این موضوع باید نادیده گرفته شود چون این ادعا از او یك فوق ستاره می سازد چیزی كه هنوز زود است. او تنها پسر ۱۸ ساله ای است كه فصل را در اروپا آغاز كرده است، لیگی كه بهترین مدافعان دنیا در آن توپ می زنند با این حال گفته آنچلوتی را هم نباید فراموش كرد: «پاتو از رونالدینیو بهتر است. او به زمان لازم نیاز دارد تا رشد كند.»
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

پاتو بازیکن مورد علاقه منه و دوست دارم تصاحب توپ طلاش رو ببینم...
زنده باد میلان...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”