نظر سنجی 1.6 میلیونی 90:پرسپولیسی ها61% استقلالی ها35% سایرتیمها3%

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

پست توسط Hadi1001 »

دوستان خودتون گفتيد 1.6 ميليوني، ايران 70 ميليون جمعيت داره نه 1.6 ميليون پس به اينا ننازيد

استقلال سرور پرسپوليسه :grin: :grin:
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PASARGAD »

dr_mehry, جان

معلوم میشه طرفداران اندک استقلال نه تنها اهل برنامه های جواد نیستن { به قول شما }

بلکه اهل اینترنت هم نیستن . نظر شما درباره ی نظر سنجی سایت عصر ایران چیه؟؟؟
اخراج شده
محل اقامت: new_arash_1370@yahoo.com

پست توسط arash banikarim »

خدايا توروخدا به اين استقلاليا يه كم جنبه بده!جمعه تو ورزشگاه ها استقلاليا اينو يادشون نره سرور استقلاله .پرسپوليس!!!!!!!!!!!!!!!!
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID »

قطبي: استقلال از شيرها و ببرهاي پرسپوليس مي‌ترسد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: باتوجه به انگيزه بالاي بازيكنان ما، استقلالي‌ها از شيرها و ببرهاي پرسپوليس مي‌ترسند.

افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: از صميم قلب بايد عيد سعيد فطر را به تمام مسلمانان جهان تبريك بگويم و اعلام كنم براي بازي روز جمعه مقابل استقلال شيرهاي پرسپوليس گرسنه و تشنه هستند و مي‌خواهند با گرفتن سه امتياز به هدف خود برسند.
وي افزود: باتوجه به انگيزه بالا و تمرينات بسيار خوب، استقلال از شيرها و ببرهاي پرسپوليس براي بازي روز جمعه مي‌ترسند چون اين ديدار تاريخي است. مهمترين نكته در اين مسابقه آرامش و فوتبال منطقه اي است چون تا امروز كمي نتايج در دربي‌ها دور از توقع بوده و بايد جواب محبت‌هاي هواداران را بدهيم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس درباره تيم استقلال گفت: هواداران استقلال مي‌دانند كه نتايج اين تيم با وجود بازي زيبا، دور از دسترس بوده است. اين تيم نيز مقابل ما دست و پا بسته نخواهد بود چون استقلال و پرسپوليس قطب‌هاي بزرگي فوتبال هستند كه هميشه دوست دارند ببرند.
قطبي درباره بازيگران پرسپوليس عنوان كرد: همه مي‌دانند بازيگران بزرگ و تاثير‌گذار در تاريخ فوتبال ايران مي‌توانند نتايج را عوض كنند. افتخار مي‌كنم بازيگراني مثل كريم باقري، علي نيكبخت واحدي و 22 شير ديگر در اختيار دارم. مطمئنم با تجربه آنها بسيار راحت‌تر مي‌توانم موفق شوم چون خيلي‌ها آرزو دارند تا آنها را در اختيار داشته باشند.
قطبي در خصوص غيبت محسن خليلي گفت: وقتي يك بازيكن بزرگ در دربي نباشد، بايد ناراحت باشم. او به خوبي از تجربه، احساسات و چهارچوب شناسي استفاده مي‌كند. در هفت بازي گذشته، گل‌هاي بسيار زيبايي زده‌ايم كه بايد ياد بگيريم در كنار آن، گل‌هاي زشت هم بزنيم چون نتايج فوتبال به گل زيبا و بازي زيبا نيست. مطمئن هستم كريمي، توره و نيكبخت گلزني خواهند كرد چون بسيار آماده هستند
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID »

اقا اين هم يه خبر که بيشتر حالت طنز داره. درستش اينه شکست با نتيجه زير 2-0 يک پيروزي بزرگ براي استقلال است. البته استقلال قبلا هم از اين خيال پردازي ها ميکرد. يادتونه که يه زمان منچستر رو ميبرد :???:
در گفت و گو با فارس

واعظ آشتياني: مساوي در دربي هم مثل باخت است

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال گفت: كسب نتيجه مساوي در دربي براي ما باخت محسوب خواهد شد.

امير رضا واعظ آشتياني در گفت و گو با خبرنگار فارس درباره شرايط استقلال اظهار داشت: بازيكنان ما از آمادگي بالايي برخوردارند و آنها در كنار مربيان زحمات خود را كشيده اند. اگر استراتژي ما در زمين پياده شود، مي توانيم نتيجه بازي را از آن خود كنيم.
وي افزود: دربي هم مثل ساير مسابقات است. هواداران دو تيم به خاطر حساسيت اين بازي است كه لذت مي برند؛ اما در باشگاه حساسيتي وجود ندارد. در حين مسابقه هم دوست داريم آرامش بر تيم ما حاكم باشد.
مدير عامل استقلال در مورد هوادارن اين تيم عنوان كرد: طبيعي است كه طرفداران دو تيم بازيكنان مورد علاقه خود را تشويق كنند. اميدوارم طرفداران استقلال يك جو خوب و صميمي را در ورزشگاه ايجاد كنند.
واعظ آشتياني درباره اينكه براي اولين بار است به عنوان مدير عامل براي دربي در ورزشگاه حضور پيدا مي كند، اظهارداشت: وظيفه ام اين است كه زمينه را براي بازيكنان فراهم كنم موقعيت روحي و رواني آنها را در نظر بگيرم، بحث فني هم كه جداست. آنها بايد طوري بازي كنند كه براي همه تحسين برانگيز باشد.
وي ادامه داد: آنها به خوبي واقفند كه برد و باخت جزيي از فوتبال است؛ ولي در هر صورت براي پيروزي به ميدان مي رويم.
آشتياني در پاسخ به اينكه نتيجه اين ديدار را چه پيش بيني مي كند، گفت: از آنها برد خواسته ام؛ اما پيشگويي خواستي ندارم. در هر صورت براي پرسپوليس هم ارزش زيادي قائلم. آنها نيز به نيت برد به زمين مي‌آيند. اميدوارم دو تيم بازي جوانمردانه اي را به نمايش بگذارند.
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

بابا ما استقلالیها خیلی جنبمون بالاست...
اون زمانی که صدر جدول بودیم و پرسپولیس چپ و راست بهمون میباخت 2-1 و 3-2 و 1-0 اینقدر که پرسپولیسیها هنوز بازی رو نبردن دارن کلکل میکنن کلکل و ادعا نداشتیم...
اینا مثل هوادارای چلسی ان...
هوادارای چلسی هم هیچی ندارن اما الن خدا رو بنده نیستن,کافیه بهشون بگی چندبار قهرمان اروپا شدی؟اونوقت جز سکوت جوابی ندارن و یا میگن گذشته ها گذشته و از این حرفا...
تاریخ بخش عمده یک تیم فوتبال رو میسازه...
الان 9 سال پرسپولیس فقط یکبار استقلال رو برده...
حق دارن هیجان و استرس بالا داشته باشند...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

samanrossonero نوشته شده:بابا ما استقلالیها خیلی جنبمون بالاست...
اون زمانی که صدر جدول بودیم و پرسپولیس چپ و راست بهمون میباخت 2-1 و 3-2 و 1-0 اینقدر که پرسپولیسیها هنوز بازی رو نبردن دارن کلکل میکنن کلکل و ادعا نداشتیم...
اینا مثل هوادارای چلسی ان...
هوادارای چلسی هم هیچی ندارن اما الن خدا رو بنده نیستن,کافیه بهشون بگی چندبار قهرمان اروپا شدی؟اونوقت جز سکوت جوابی ندارن و یا میگن گذشته ها گذشته و از این حرفا...
تاریخ بخش عمده یک تیم فوتبال رو میسازه...
الان 9 سال پرسپولیس فقط یکبار استقلال رو برده...
حق دارن هیجان و استرس بالا داشته باشند...

آمار غلط هست...
تاریخ استقلال همش پارتی بازی بوده چون ماله شاه بوده(تاج)
Major
Major
نمایه کاربر

در رو همین...
فقط با این جملات میخواین عقب بودن رو لاپوشونی کنید...
:???:

تصویر تصویر تصویر
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

از حقیقت نمی شه فرار کرد...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1592 بار

پست توسط Hadi1001 »

بزاريد جمعه معلوم ميشه فقط سري به اين سايت بزنيد ها :grin: :-) :D
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط mrv16 »

morteza_1234m نوشته شده:به نظر من که برنامه 90 باید بذارنش برای سر پل خر بگیرون و خود عادلم از بس با این اون جر و بس میکنه شده سگ پاچه گیرش و عصاب همه را خورد میکند من که همیشه فقط قسمت کارشناسی داوریش را نگاه میکنم و بقیش رو چون عصابش ندارم نگاه نمیکنم
در ضمن یادتون نره که تو ورزشگاه آزادی استقلالیا چی میگن :
سرور هر چی قطبیه
امیر قلعه نوییه

morteza_1234m جان به نظر من ایده جالبی بود :smile: اما فکر کنم عادل از شما زودتر این کار رو انجام داده چون یکی از اونا رو آورده بود تو برنامه :-D
وطنم رکودی از من
به تو و به عاشقانت
که سپرده ام به پیکت
به نسیم مهرُِِبانت
َ
Major
Major
نمایه کاربر

از سال 1378 تا حالا پرسپولیس یکبار موفق به شکست دادن استقلال شده...
شما بیشتر مطالعه کن عزیزم...

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”