جویباری:مانند قطبی تخیلی فکر نمی کنیم,فوتبال منطق دارد...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جویباری:مانند قطبی تخیلی فکر نمی کنیم,فوتبال منطق دارد...

پست توسط samanrossonero »

تصویر

در تاریخچه دربی ها مشخصآ استقلال تیم موفق تری بوده به گواه 20 پیروزی در مقابل 16 شکست...
تیم فوتبال پرسپولیس یا پیروزی تهران از سال 1378 فقط یکبار موفق به شکست استقلال شده و این تیم و هوادارانش در آرزوی برتری در این دربی هستند تا پس از مدت ها رنگ برد مقابل استقلال را ببینند...
حاشیه سازی همیشه از تیم هایی سر میزند که به دنبال بالا بردن روحیه تیم خود با جنگ روانی هستند...
سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با بازي منطقي پرسپوليس را شكست مي دهيم.

علي نظري جويباري در گفت وگو با خبرنگاران اظهار كرد: تيم استقلال با توجه به بازي حساسي كه مقابل پرسپوليس دارد، تمرينات خود را ادامه مي دهد و اميدواريم بازيكنان همانند هواداران براي اين بازي حساسيت بيشتري به خرج داده و شرايط آن را درك كنند.

وي افزود: شرايط هر دو تيم تقريبا مشابه است و بي ترديد به دنبال كسب سه امتياز خواهند بود. اميدواريم تا بازي تماشاگران را راضي كند ضمن آنكه تمامي بازيكنان كادر فني و كادر مديريتي دست به دست يكديگر دهند تا به لطف خدا استقلال در اين بازي پيروز شود.

سرپرست تيم فوتبال استقلال ادامه داد: 32 بازي ليگ برتر شرايط مخصوص به خود را دارد و برتري در آنها براي بازيكنان استقلال پاداش به همراه خواهد داشت اما، دو بازي مقابل پرسپوليس از زمين تا آسمان تفاوت دارد و در اين دو بازي ما از بازيكنان پاداش مي خواهيم و آن پاداش كسب سه امتياز و ارايه بازي زيباست.

وي درباره اظهارات افشين قطبي كه گفته بود در داربي كاري مي كنيم تا مدت ها تماشاگران پرسپوليس با ديدن هواداران استقلال لبخند بزنند، نيز گفت: ما مانند افشين قطبي تخيلي فكر نمي كنيم. فوتبال داراي منطق است و ما با منطق پرسپوليس را شكست مي‌دهيم.

نظري جويباري درباره شايعه استعفايش نيز گفت: استعفا نكرده ام اما اگر روزي قرار شود كه به عنوان سرپرست در خدمت استقلال نباشم به عنوان يك هوادار در كنار استقلال خواهم بود.

سرپرست تيم استقلال درباره اعتراض هاي برخي از تماشاگران به خود نيز گفت: اين مسائل در آستانه داربي طبيعي است. من در اين باره فعلا صحبت نمي كنم چرا كه در آستانه داربي وارد شدن به چنين بازي هايي صحيح نيست. تمامي استقلالي ها بايد به فكر آبروي تيم باشند و من در اين مورد پس از داربي صحبت مي كنم.

جويباري درباره جذب بازيكن جديد در تيم استقلال نيز گفت: قلعه نوعي به دنبال يك مهاجم هدف بود اما به نظر مي رسد فعلا با همين مهاجمان به كار خود ادامه مي دهد.

منبع : ariensport.ir
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”