قطبی : پله نیاید ، زیدان را برای دربی می آوریم!((جمعه منتظریم))

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

قطبی : پله نیاید ، زیدان را برای دربی می آوریم!((جمعه منتظریم))

پست توسط samanrossonero »

تصویر

آقای قطبی مربی تیم پیروزی تهران در صدد است یک بازیکن بسیار بزرگ را برای دربی به تهران بیاورد...
به پرسش خبرنگار آفتاب از ایشون توجه کنید...
● حضور پله در بازی دربی تا چه اندازه بر قوت خود باقی است؟
▪ ما درصدد هستیم تا مقدمات حضور او را در ایران فراهم كنیم. در صورتی كه پله به ایران نیاید، یكی دیگر از اسطوره های فوتبال دنیا را برای دربی به ایران خواهیم آورد. نام های زیادی وجود دارد كه یكی از آنها زیدان است. هماهنگی های لازم را انجام داده ایم و یك هفته مانده به دربی اسطوره بزرگی به ایران خواهد آمد!
شخصآ چشم به راه هستیم تا حضور آقای پله در جایگاه ویژه استادیوم آزادی را با چشمان خود ببینم...
واقعآ هر کسی دستیار یک مربی معمولی در دنیا باشد می توانند چنین ادعاهایی بکند؟!!
منبع: آفتاب
Major
Major
نمایه کاربر

واقعآ خوشحالم که آقای قطبی سر مربی رئال مادرید نبوده وگرنه ممکن بود شاهد آورده شدن موجودات فضایی برای بازی دربی بودیم که این امر می توانست وحشت عمومی ایجاد کند... :???: :???: :???:
کمک مربی و اینهمه ادعا؟!!!!!!!!111 :???: :???:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA »

شاید برای آقای قلعه نویی و طرفدارانشون آوردن محمد الدعيع هم کار مشکلی باشه ولی برای فرد با پرستیژ و دنیا دیده ایی که بزرگان فوتبال کار کرده آوردن نامهای بزرگ به ایران کار غیر ممکنی نیست البته باشگاه پرسپولیس همیشه در امر صادر کردن بازیکنان به باشگاهای بزرگ و صاحب نام و آوردن تیمهای بزرگی مثل بایرن مونیخ به ایران پیش قدم بوده و میتوان گفت نسبت به اقدامات تیمها و باشگاهای دیگر همیشه بتنهایی در صدر بوده و هست
[External Link Removed for Guests]
Major
Major
نمایه کاربر

ما که نگفتیم ایشون خالی بسته...:::P
جمعه منتظز پله هستیم تا با قبول دعوت کمک مربی دنیا دیده و جنتلمن شما در ورزشگاه آزادی حاظر بشه...
اگر قرار الکی وعده بدیم منم میتونم بیل گیدز رو تو انجمن عضو کنم,عمل مهمه عزیزم,قلعه نویی حد و مرز خودش رو میدونه و خالی نمی بنده...
یک سوال...
بیژن ذولفقارنسب و محمود یاوری و ناصر حجازی جنتلمن نیستن؟
آیا ما باید به کسی که لهجه داره بگیم جنتلمن؟
کسی که با همون لهجه فحاشی میکنه؟

تصویر تصویر تصویر
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

من خودم به شخصه واقعا حجازی رو دوست دارم.وقتی حجازی اومد استقلال من خیلی خوشحال شدم.اما استقلالی های کثیف این مرد بزرگ و جنتلمن را با خاک یکی کردن.لیاقت حجازی رو نداشتند و باز هم رفتن سراغ امیر قلعه نوعی که 50% استقلالی ها ازش منفور هستند!!کلا استقلال لیاقت جنتلمن رو نداره و مردانی مثل قلعه نوعی برازند می دانند.با اون شکمش!!! چجوری سر تمرین حاضر میشه!!
قطبی می دونه داره چیکار می کنه.قطبی از روی هوا یک حرفی رو نمی زنه.مطمئن باش اگر قطبی در یک کشور عربی(حداقل) بود و از پله دعوت می کرد,پله حتما میومد.اما فراموش نکن این جا ایران هست و تمام دنیا از ایران یک تفکر منفی دارند (از افغانستان بد تر می دونند ایران رو).اینجا دیگه مشکل قطبی نیست,مشکل مملکت من و تو هست که با جهان خارج این نوع رابطه را دارد...
حالا شما حاضر میشی برای دیدن یک بازی فوتبال به یک جایی بد تر از افغانستان بروی؟!
پس اصلا انتظار نداشته باش افراد سر شناس به کشور ما بیایند...
Major
Major
نمایه کاربر

Ma3ouD نوشته شده:من خودم به شخصه واقعا حجازی رو دوست دارم.وقتی حجازی اومد استقلال من خیلی خوشحال شدم.اما استقلالی های کثیف این مرد بزرگ و جنتلمن را با خاک یکی کردن.لیاقت حجازی رو نداشتند و باز هم رفتن سراغ امیر قلعه نوعی که 50% استقلالی ها ازش منفور هستند!!کلا استقلال لیاقت جنتلمن رو نداره و مردانی مثل قلعه نوعی برازند می دانند.با اون شکمش!!! چجوری سر تمرین حاضر میشه!!
قطبی می دونه داره چیکار می کنه.قطبی از روی هوا یک حرفی رو نمی زنه.مطمئن باش اگر قطبی در یک کشور عربی(حداقل) بود و از پله دعوت می کرد,پله حتما میومد.اما فراموش نکن این جا ایران هست و تمام دنیا از ایران یک تفکر منفی دارند (از افغانستان بد تر می دونند ایران رو).اینجا دیگه مشکل قطبی نیست,مشکل مملکت من و تو هست که با جهان خارج این نوع رابطه را دارد...
حالا شما حاضر میشی برای دیدن یک بازی فوتبال به یک جایی بد تر از افغانستان بروی؟!

جنتلمن لیاقت نمی خواد...
خوزه مورینیو یا رافا بنیتز مربیهای بزرگی هستن اما جنتلمن نیستن...

کشور ما امنیت کامل داره و با افغانستان قابل مقایسه نیست...
همه تیمهای قهرمان به کشور ما اومدن مثل تیم فوتسال اسپانیا...
آقای قطبی نباید جوگیر بشن و شرایط رو درک کنن و لقمه اندازه دهنشون بردارن...
من کمک مربی به این پرادعایی ندیدم...
کارلوس کویروش کمک مربی الکس فرگوسن اندازه آقای قطبی ادعا نداره یا کمک مربی آنچلوتی و میلان...
آقای قطبی فکر کردن با یک مشت آدم گیج طرفه که سرکار بذارشون یا بهشون فحاشی کنه و عکس العملی نبینه...
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

پست توسط Ma3ouD »

samanrossonero نوشته شده:
Ma3ouD نوشته شده:من خودم به شخصه واقعا حجازی رو دوست دارم.وقتی حجازی اومد استقلال من خیلی خوشحال شدم.اما استقلالی های کثیف این مرد بزرگ و جنتلمن را با خاک یکی کردن.لیاقت حجازی رو نداشتند و باز هم رفتن سراغ امیر قلعه نوعی که 50% استقلالی ها ازش منفور هستند!!کلا استقلال لیاقت جنتلمن رو نداره و مردانی مثل قلعه نوعی برازند می دانند.با اون شکمش!!! چجوری سر تمرین حاضر میشه!!

جنتلمن لیاقت نمی خواد...
خوزه مورینیو یا رافا بنیتز مربیهای بزرگی هستن اما جنتلمن نیستن...

کشور ما امنیت کامل داره و با افغانستان قابل مقایسه نیست...
همه تیمهای قهرمان به کشور ما اومدن مثل تیم فوتسال اسپانیا...
آقای قطبی نباید جوگیر بشن و شرایط رو درک کنن و لقمه اندازه دهنشون بردارن...
من کمک مربی به این پرادعایی ندیدم...
کارلوس کویروش کمک مربی الکس فرگوسن اندازه آقای قطبی ادعا نداره یا کمک مربی آنچلوتی و میلان...
آقای قطبی فکر کردن با یک مشت آدم گیج طرفه که سرکار بذارشون یا بهشون فحاشی کنه و عکس العملی نبینه...

قطبی ادعا نداره.سال پیش قول قهرمانی داد و به قولش هم عمل کرد.
پر ادعا ندیدی.(مدیر باشگاه استقلال)
Major
Major
نمایه کاربر

خیلی ها قول دادن و عمل کردن اما این ادعاهارو نداشتن...
این قطبی با اون دماغ آفسایدیش فکر کرده با animal طرفه یا ما crazy هستیم...
کلآ عادت داره گنده بیاد...
من که فردا منتظر پله و زیدان هستم...
آدم اگه مغز داشته باشه حرفی نمی زنه که نتئنه عمل کنه و اینجوری تو گل گیر کنه...

تصویر تصویر تصویر
New Member

پست توسط dr_mehry »

حرفی که می خوای بزنی رو اول مزه مزه کن بعد بگو .استقلالی کثیف یعنی چی ؟ استقلالیها حداقل اونقدر معرفت د ارند که طرفداران پیروزی(تو دلت بخون پرسپولیس) رو با این اصطلاحات خطاب نکنند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”