تاپيک جامع داربي 65

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط mrv16 »

با سلام
samanrossonero, جان اگه منظور شما از توجیح کردن بازیکن داد زدن سر اون بنده خدا یا دویدن دور زمین است که باید بگم در کل دنیا تنها تیمی که بازی کنانش توجیح هستند فقط استقلاله

در مورد ادعاهای قبل بازی هم هرکی هرچه قدر توان داشته حرفزده بازیکنهای پرسپولیس در حد برد بودن بازی کن های استقلال در حد نباختن اما چون مرد اما چون ژنرال با 12 نفر حمله می کرد(!) امپراتور نتونست بازی رو ببره

در مورد آفساید هم باید بگم که اگه در دقیقه 7 گل می زدید از دقیقه 7 هم دفاع می کردید و در دقیقه 46 هم گل می خوردید :???:

در مورد قشنگ بازی کردن پرسپولیس هم باید بگم که فقط حرکتها علی کریمی به تمام بازی می ارزید.

در مورد 90 دقیقه سانتر کردن هم باید بگم که در نیمه اول پرسپولیس چند موقعیت خوب داشت که هیچکدام تکراری نبود مثل حرکت کریمی شوت کریم و...ام همانطوری که آرش برهانی در برنامه ورزش از نگاه دو گفت استقلال فقط یک تاکتیک رو کار می کرد و آنهم توپ پشت مدافع و فرار آرش بود :???: و هیچ موقعیتی که خارج از این تاکتیک باشه برای استقلال مهیا نشد
وطنم رکودی از من
به تو و به عاشقانت
که سپرده ام به پیکت
به نسیم مهرُِِبانت
َ
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

درگيري لفظي امير قلعه‌نويي با بيژن كوشكي (عکس)

پست توسط Ma3ouD »

تصویر

حرفی برای گفتن ندارم...
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

نتیجه بزی برگشت و 50 بزی آینده استقلال پرسپولیس اعلام شد.
دربی 66 1-
1
دربی67 0-0

دربی 68 1-1

69 0-0

70 چون شمایی 2-2
.
.
.
.
.
116 1-1
  بی  
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 6 بار
تماس:

پست توسط amiraghazadeh »

/ نیکبخت دیگر چه باید بکند تا تنبیه شود ؟ تیمی که مجبور است بازیکنانی نظیر منصوری و علوی و ... را روی نیمکت بنشاند این گونه باید ناز نیکبخت کند و پر اشتباه و بد اخلاق را کشد ؟

سلام به همه دوستان
فکر کنم دیگه برای همه قرمز ها این قضیه روشن شده که نیکبخت با استقلال مشکل ندارد بلکه فقط با امیر قلعه نوعی مشکل دارد
فکر می کنید حاشیه های که فصل قبل داشت برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس نبود؟
سوال از صدا و سیما

براستی قضاوتی بر نحوه رفتارهای گزارشگران صدا و سیما وجود دارد ؟ جواد خیابانی چند بار دیگر باید تعهد خود را نسبت به رنگ آبی نشان دهد تا دیگر از او در این مسابقه استفاده نشود ؟ پیش گوئی و پیش بینی کردن وهلهله کشیدن برای آبی ها جز وظایف گزارشگر تلویزیون است ؟ آیا باید باز هم از مردم انتظار داشت که تحمل این گونه عزیز کرده های گروه ورزش صدا و سیما را بکنند ؟ آیا بهتر نیست ایشان همان مجری مسابقات تلویزیونی و جشنواره ای باشند تا مردم از نعمت نشنیدن گزارشهای ایشان دعائی به جان دست اندر کاران سیما بکنند ؟

ولی من فکر می کنم که خیابانی بیشتر به نفع شما کار کرد :-(
امام علي(ع)
پارسيان اگر اراده كنند ستارگان را به زمين كشند
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پست توسط bahmanwolf »

پرسپولیس جماعت ادعای بدون منطق...
من بحثی با شما ندارم...
شما بیننده اید و از فوتبال سر در نمیارین...
آره,پرسپولیس آخر تاکتیک بو و استقلال هیچ...
حالا فرار آرش برهانی کجاش خنده داره؟!!
واقعآ متآسفم...
کم گوی و گزیده گوی چون در...
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط bahmanwolf »

:???: :???: :???: :???:
من نمیدونم کی شما دست برمیدارین...
20 به 16...
تمام بابا تمام...
اینقدر دل پرتون رو تو cc خالی نکنین...
تصویر
Old Moderator
Old Moderator
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

گل استقلال آفساید بود.ببینید...(عکس)

پست توسط Ma3ouD »

تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

برترینهای اخلاق در دربی شصت پنجم پایتخت

پست توسط bahmanwolf »

فدراسیون فوتبال برترین های اخلاق دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال را معرفی كرد .

در پایان شصت و پنجمین شهر آورد دو تیم پرسپولیس و استقلال كه با تساوی 1به 1 دو تیم همراه بود از تیم استقلال تهران خسرو حیدری و از تیم پرسپولیس علیرضا محمد با اخلاق ترین بازیكنان دو تیم لقب گرفتند .

علی كریمی به عنوان برترین بازیكن اخلاق هفته نهم لیگ برتر انتخاب گردید .

همچنین به رای كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال حسین كاظمی بازیكن تیم استقلال تهران به دلیل اجرای حركات ناشایست این بازیكن بر روی سپهر حیدری مدافع پرسپولیس تا اطلاع ثانوی از حضور در بازی‌های تیم استقلال تهران محروم شد.

علیرضا واحدی نیكبخت ، حسین كاظمی ، آرش برهانی و بیژن كوشكی به دلیل مسائل پیش آمده در جریان بازی این دو تیم در شهرآورد تهران برای ارائه توضیح در زمینه اتفاقات به كمیته‌ انضباطی فرا خوانده شدند
Major
Major
نمایه کاربر

سخنان جالب برهانی در مورد کریمی

پست توسط bahmanwolf »

مهاجم تيم فوتبال استقلال گفت: دنبال حاشيه نيستم ، اما كريمي هم در شش قدم توپ را به آسمان زد.

" آرش برهاني " درباره انتقادهايي كه به وي پس از بازي پرسپوليس شد، اظهار داشت: اهل حاشيه‌سازي نيستم. كاري به صحبت‌هاي ديگران ندارم. خيلي از كارشناساني كه مي گويند ؛ اگر بازيكن ديگري جاي من بود ، اين توپ‌ها را گل مي‌كرد، خود قبول دارند كه خودم در موقعيت گل قرار مي‌گيرم.

وي افزود: شايد هم دو موقعيتي كه نصيب من شد و گل نشد ، همان‌ها نصيب بازيكن ديگري هم نمي‌شد. آن توپي هم كه همه مي‌گويند ، در سه قدمي گل نكردم اصلا آن را نديدم.

اين مهاجم عنوان كرد: خود واعظي هم متوجه نشد مي‌خواهم ضربه بزنم. توپ با سرعت از سوي حيدري ارسال شد و پس از برخورد پاي من به بدن واعظي خورد و به زمين برگشت. بنابراين، آن را نديدم.

اين بازيكن با بيان اينكه اگر قرار باشد هر توپي وارد دروازه شود دربي بايد با نتيجه 7 بر 7 تمام مي‌شد، ادامه داد: چرا اينقدر به برهاني گير مي‌دهيد؟ مگر بازيكنان ديگر موقعيت از دست نمي‌دهند؟ علي كريمي در 6 قدم توپ را به آسمان زد. ابراهيم توره تك به تك صرف خود را از دست داد ، اما هيچ كس به او گل نزن نگفت.

برهاني عنوان كرد: اگر قرار بر هت‌تريك من در اين بازي بود، بايد 7 بر 7 مي شد.

وي در مورد اتفاقاتي كه در رختكن استقلال افتاده و انتقاد امير قلعه‌نويي بر شماري از بازيكنان گفت: در آن لحظه در حال مصاحبه بودم و در جريان چيزي نيستم ، اما اعتقادم اين است كه اگر تيمي نتيجه بد مي‌گيرد. همه مقصر هستند ، همانطور كه وقتي تيم خوب است همه سهيم هستند. معتقدم روي گلي كه زدم وحيد طالب‌لو هم سهم دارد. پس وقتي تيم گلي مي‌خورد ، همه مقصرند.

آرش برهاني درباره گلزني خود در سه بازي گذشته و تفاوتش با فصل پيش، اظهار داشت: از نظر جايگيري تمرين كردم در بازي‌هاي قبلي هم روي موقعيت‌هاي كه داشتم گل زدم. از نظرات كارشناسي استفاده مي‌كنم ، اما قبول ندارم در دربي بايد هت‌تريك مي‌كردم.

وي در مورد شادي بعد از گل خود گفت: اين شادي به خاطر دربي بود و براي بازي هاي آينده برنامه اي ندارم
Major
Major
نمایه کاربر

عاقبت صندلی شکستن =کسر امتیاز از پیروزی

پست توسط bahmanwolf »

در حالی که قبل بازی هم اعلام شده بود کوچک ترین بینظمی از سوی هواداران هر دو تیم دیگر محرومیت ندارد و فقط کسر امتیاز از تیم متخلف صورت میگیرد حال این حکم باید برای پیروزی اجرا شود چون با اطلاع از محرومیت این کار را کردن
من استقلالیم ولی اگه استقلالیا این کارو میکردن به خدا راضی بودم امتیاز کسر بشه چون ریس کمیته انظباطی قبلا گفته بود که امتیاز کسر میشه شکسته شدن تعداد زيادي از صندلي‌هاي ورزشگاه آزادي در جريان ديدار استقلال-پرسپوليس که از سوي تماشاگران پرسپوليسي صورت گرفت،شايعه کسر امتياز از سرخپوشان را قوت بخشيده است.

در جريان دربي شصت و پنجم تعدادي از صندلي هاي ورزشگاه آزادي توسط تماشاگران تيم فوتبال پرسپوليس شکسته شد و همين مساله شايعه کسر امتياز از اين تيم را قوت بخشيد.
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال قصد رسيدگي به پرونده دربي شصت و پنجم و موضوع شکسته شدن تعدادي از صندلي هاي ورزشگاه آزادي را دارد؛موضوعي که شايد به کسر امتياز از پرسپوليس منجر شود و يادآور اتفاقاتي باشد که سال گذشته براي اين تيم رخ داد و به کسر 6 امتياز آنها منتهي شد.
Major
Major
نمایه کاربر

اعتراض قلعه نوعی به داوریها

پست توسط bahmanwolf »

سرمربي استقلال، اعتقاد دارد داوري‌ها در چند ديدار گذشته شديداً به اين تيم لطمه وارد كرده است.

امير قلعه‌نويي در گفت‌وگويي در خصوص داوري‌هاي اخير اظهار داشت: «واقعاً نمي‌دانم به خاطر اشتباهات داوري تا چه زماني بايد تاوان بدهيم.»
وي در ادامه افزود: «در 3 بازي پنالتي‌هاي مسلم را براي تيم ما نگرفتند. پنالتي‌هاي مسلم در 3 ديدار برابر سپاهان، استقلال اهواز و پرسپوليس به سود تيم ما گرفته نشد و در 2 ديدار از 3 ديدار نام برده، پنالتي‌هاي گرفته شده مي‌توانست نتيجه و مكان فعلي ما را در جدول كاملاً تغيير دهد. واقعاً‌ با اين وضعيت نمي‌دانم به كجا شكايت كنيم و مانده‌ايم كه چه بگوييم.براي دربي داور خارجي انتخاب كردند اما باز هم اشتباه شد. پنالتي ما مي توانست جريان بازي را عوض كند. مي توانستيم زودتر به گل برتري برسيم اما داور خطاي واضح دروازه بان حريف را نديد
Major
Major
نمایه کاربر

دربی :مقایسه تماشاگران دو تیم

پست توسط bahmanwolf »

واقعا برای پیروزی متاسفم
کجان اون تماشاچیانی که اقایان قطبی و مصطفوی از اونها به عنوان(بهترین تماشاگران جهان یاد میکردن
نکته خیلی جالب و قابل توجه این بود که با توجه به نگرفتن پنالتی و افساید اشتباه اعلام شده روی حرکت برهانی تماشاچیان استقلال درک و شعور بالای خود را نشان دادن و اشوب به پا نکردن ولی تماشاچیان پیروزی صندلی ها را کندن و پرتاب کردن
من نمیدونم اینا به چی اعتراض میکردن شاید میخواستن که داور پنالتی رو برهانی میگرفت و دقیقه 11 افساید نمیگرفت و استقلال 2 گل جلو می افتاد ....شاید تماشاچیان پیروزی از بازی ضعیف تیم خودشون اعتراض کردن و میخواستن استقلال ببره
من همین دو تعبیر رو از این حرکت ضد فوتبالی دارم ......چون داوری 100 خواسته یا ناخواسته به نفع پیروزی بود و هنوز دلیل این اقدام رو نمیدونم
اقایانی که ادعا دارن بازی جوانمردانه رو رعایت کردن کاش تماشاچیان خودشون رو کنترل میکردن
البته این حرکت زشت از تماشاچیان پیروزی تازگی نداره و 3 بار در کمال شایستگی که استقلال (3 .0) و )(2.1) و(1.0) از پیروزی پیش بوده بازی رو با این حرکات تعتیل کردن...و این چیز واضحی که تیمی که جلوی از نظر نتیجه برنده اعلام بشه؟(نه پس پیروزی رو برنده میکردن حتما میخواستین جایزه و لوح تقدیر هم بدن)
ولی محال 1 بار بازی به دلیل اغتشاش تماشاچیان استقلال تعطیل بشه............................................................... واقعا تماشاچیان استقلال بهترین تماشاچیان دنیان نه پیروزی و اقای قطبی باید تو این حرف واقعا تجدید نظر بکنه چون در داربی به وضوح دیدیم کدام تیم چه از بعد فنی و از لحاظ تماشاچی و.... بهتر بود
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”