توقف میلان در مقابل تیم قعر جدولی (کالیاری)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

توقف میلان در مقابل تیم قعر جدولی (کالیاری)

پست توسط bahmanwolf »

باز هم میلان مساوی کرد ...بله هر تیمی مساوی میکنه .میبره .میبازه ..ولی میلان خیلی بد بازی میکنه بدتر از اون اینه که کالیاری تیمه اخره جدول و با اون همه ستاره میلان تونست مساوی کنه....... این در حالیست که اگه بازی رو میدیدین مهاجم کالیاری 1 موقعیت تک به گل در حالی که دروازه بان رو جا گذاشته بود و دروازه کاملا خالی بود توپ رو به بیرون زد... وجالبتر این که کالیاری اولین امتیاز خودش را با مساوی در مقابل میلان کسب کرد (یعنی قبل این بازی 1 امتیاز هم نداشته)...باز هم شاهد خریدهای بد و بیفایده که هیچ کمکی به تیم نمیکنن هستیم .......رونالدینهو خوب بود ولی در بارسلونا الان با حضور پاتو .رونالدینهو و شوچنکو مقابل تیم اخر که بدون امتیاز بود مساوی کردن (اگه رونالدینهو مانند بازیهایی که در بارسا در بهترین شرایط و روزهای اوج و شوچنکو همان شوچنکو 4 سال پیش میبود شاید میبردن) نتایج میلان در امسال صحت گفته های من رو اتبات میکنه
مگر نه اگه رونالدینهو که انقد سرو صدا کرد و شوا خوب بودن الان میلان اول بود این نشان دهنده خرید جنگجالی و بدون فکر است......و در اکتر سایتها درباره ضعیف بازی کردن شوا و رونالدینهو در این فصل انتقاد شده
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

:???: :???: :???: :???:
عزیزم یوونتوس هم باخت رم هم داره بد نتیجه می گیره منچستر هم باخت رئال و بارسلون هم باختن...
این صحنه دروازه خالی رو حتمآ عکسش رو بزاز چون کذب محض من 90 دقیقه بازی رو دیدم خهمچین چیزی ندیدم...!!!!!!!!
رونالدینهو یک فصل مصدوم بوده و شوچنکو هم از شرایط آرمانی به دور هست ولی آماده میشن...
اگر رونالدینهو بی فایده بود چرا 2 تیم تازه به دوران رسیده چلسی و منچسترسیتی به دنبال جذب اون بودن؟!!
رونالدینهو پیشنهاد منچستر سیتی که دو برار میلان بود رو رد کرد و پیشنهاد آبی های تازه به دوران رسیده رو رد کرد و به میلان آمد...
خوشحالم که اسم تیم من باعث چنین حرکاتی از یکی از بهترین بازیکنهای جهان میشه...
solo milan
7 قهرمانی اروپا و 18 قهرمانی ایتالیا چیز کمی نیست...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”