گلشیفته فرهانی : از ایران مهاجرت کردم ....

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

padshah جان
کمی با دنده سنگین حرکت کنید و سرعت مطمئنه را در حرفهایتان رعایت کنید.

کسی از مست عربده کش و راه رفتن لخت مادرزاد در خیابان خوشش نمی آید.

یا من بد منظورمو رساندم یا شما بد فهمیدید.من با این هجمه رسانه ای سنگین و بعضی پست های ناجوانمردانه مخالف بودم.

در بعضی سایتهای وابسته به انصار حزب الله و یالثاراتی و کیهانی ورجانیوزی آنچنان الفاظی درباره این بانو بکار برده اند که واقعا انسان گیج می شود و والله اگر یک غیر مسلمان قصد مسلمان شدن داشته باشد از اسلام فراری میشود.

دوست و دوستان عزیز گلشیفته رفت گلشیفته ها نیز می روند. اگر لا اقل قدری منطقی بودیم این اتفاق نمی افتاد و بازیهای زیبای او را هنوز می دیدیم.
در پست reza313 نیز دیدم طوری از گلشیفته سخن میگوید که انگار سالها با او زندگی کرده و از همه اخلاق و رفتارش مطلع است.

انتساب کلماتی چون مظلوم نمایی-دستیابی به مقاصد سیاسی-و...را دور از انصاف می دانم.

همیشه براین سوال بوده که چرا ما ایرانی ها اینقدر با حسادت و تنفر درباره یکدیگر حرف میزنیم.

از مدیریت محترم سایت جناب mahdi1944 که احتمال می دهم با نظرات بنده مخالف باشند درخواست میکنم تاپیک را قفل نکنند تا نظرات مختلف را بشنویم.
  بی  
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1360 بار
سپاس‌های دریافتی: 1357 بار

پست توسط mj_piremard »

با سلام
واقعا" براي اين خانوم متاسفم کسي که اين يارو (لناردو ...) قابل بدونه يک ايراني نيست اين بابا لوناردو تو
اسکار دونبال ايراني ها عر کو... کرده بود بعد حالا اين به اصطلاح خانوم ازش تعريف ميکنه در ضمن نبايد گفت به ما ربطي نداره چرا داره
در کل کسي هب علي (ع) فاطمه (س) تو دلش باشه به يه چنين خفطي طن نميده مطمئن باشيد پشيمون ميشه اما
اميدوارم زود پشيمون بشه
(بيمشان ده از روز حسرت روزي که کار به آخر رسد)
Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 »

darya.salar.milad شما گویا پست بنده را درست نخوانده اید ، شما را به مطالعه دقیق آن پست دعوت میکنم .

بنده هیچ نظری در مورد شخصیت این شخص نداشته ام ، ندارم ، نخواهم داشت و صد البته اینجا هم ننوشته ام
مطلب من در ارتباط با ادعاهی واهی این خانم بود ، ادعاهای مسخره ای مثل بارها بازجویی توسط ماموران اطلاعاتی !!!! بازشدن پای قاضی !!!! ادعای محکومیت در صورت بازگشت به ایران ، ادعای ممنوع الخروجی و ....
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

reza 313 جان از اینکه به مطلب من توجه داشتید ممنون.

این مسایلی را هم که شما مطرح نمودید یا از بعضی سایتهای تندرو اقتباس نمودیدمثل(ها بازجویی توسط ماموران اطلاعاتی !!!! بازشدن پای قاضی !!!! ادعای محکومیت در صورت بازگشت به ایران ، ادعای ممنوع الخروجی و ....)

را با توجه به رفتار و منشی که از گلشیفته د ر این سالها دیدیم بعید می دانم.او شخصیت بسیار عاطفی دارد و به ایران و ایرانی علاقه مند.
هر ایرانی که نام وطن خود را در دنیا خراب کند خائن به ایران و ایرانی است وبهتر است ملیت خود را نیز عوض کند.
کمی صحت و سقم این خبر ها را بررسی کنید سپس آن را در فروم مطرح کنید.

گلشیفته جاسوس سازمانهای اطلاعاتی موساد -سیا-کا گ ب -mi6-نیست که اینگونه به او حمله ور شده ایم.

یک انسان و یک شهروند ایرانی است که شاید اعتقدش با من و شما فرق داره و حجاب را در چیزهای دیگری می داند نه روسری وچادر.

به نظ من تا چند روز دیگر بحث درباره گلشیفته فراموش خواهد شد و به یک موضوع عادی تبدیل شده و دوباره با بازگشت به ایران نشان خواهد داد که این حرفه فقط جنجال چند رسانه... بوده است.

آینده این موضوع را به همه ثابت خواهد کرد.من زنده شما هم زنده .خواهیم دید
  بی  
Super Moderator
Super Moderator
سپاس‌های ارسالی: 2396 بار
سپاس‌های دریافتی: 1355 بار

پست توسط Reza 313 »

darya.salar.milad این ادعاهای که بنده از این خانم نقل قول کرده ام و بهشون اعتراض دارم رو از جایی اقتباس نکردم ، اینها عین سخنان این شخص هستند . :-o
به مصاحبه ای که در صفحه قبل از ایشون وجود داره دقت کنید .
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند .... تصویر 
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 39 بار
سپاس‌های دریافتی: 40 بار

پست توسط rasoulp »

بسم الله

چند ماهي است كه ديگر پست نزده ام.اما اين مطلب ارزش آن را دارد.
به هيچ عنوان نميخواهم گلشيفته فراهاني را سرزنش كنم و مبادا خوب و بد را به خوانندگان اين تاپيك ياد دهم.پس لطفا پس از خواندن اين پست به من حمله نكنيد.
من بدترين بنده ي خدا هستم و همه ي كار هايم اشتباه است. هم اكنون دانشجو هستم ولي با اين حال يك مطلب را از چهار سال پيش يعني سال دوم دبيرستان به ياد دارم، بدين مضمون: هركس در دل خود دوست و با خدا باشد حتما و حتما در عمل نيز همينگونه است يا به عبارتي از كوزه همان برون تراود كه در اوست.مگر ميشود كسي بگويد خدارا دوست دارم ولي اعمالي ضد آن را انجام دهد.
اين جملات را هرگز از ياد نخواهم برد.برا مثال از خانمي پرسيدم چرا حجاب نداري گفت اصل، دل انسان است و فقط دل بايد پاك باشد.من هم در جواب گفتم مگر مي شود تو خدا را دوست داشته باشي ولي در عمل ضد آنرا انجام دهي،پس دروغ مي گويي.
در ضمن با طرز فكر عزيزان: padshah H@med Reza 313 نيز موافق هستم.

التماس دعا
دنيا با همه ي بزرگي نمي تواند خدا در خود جاي دهد ولي دل بنده ي مؤمن مي تواند خدا را در خود جاي دهد
Frenzied Poster
Frenzied Poster
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط A10 »

گلشيفته و ميترا حجار يكي از هزاران افراد با استعدادي هستند كه هر ساله اين كشور را به قصد زندگي در خارج از كشور ترك ميكنند و كسي حاضر نيست اين جلاي وطن را ريشه يابي كند . ميدونيد اين ترك وطن با اين وسعت جه هزينه هاي گزافي را براي ايراد در بر دارد ؟
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

تاپيک قفل شد !!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
قفل شده

بازگشت به “فيلم و سينما”