دوگانگی در اخبار...((انتقال رحمان رضایی به پرسپولیس))

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

دوگانگی در اخبار...((انتقال رحمان رضایی به پرسپولیس))

پست توسط samanrossonero »

بشنوید از دوگانگی اخبار در جراید و رسانه هایمان...
رحمان رضایی و پرسپولیس نقل محافل فوتبالی کشور شده اند اما امروز دو خبر متفاوت در مطبوعات مشاهده شد که توجه شما را به آن جلب می کنم:


داريوش مصطفوي گفت:‌ هنگامي با رحمان رضايي وارد مذاكره مي‌شويم كه "قطبي" نظر خود درباره جذب اين بازيكن به ما اعلام كند.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با رد خبر توافق اين باشگاه با رضايي تاكيد كرد: در صورتي با رضايي وارد مذاكره مي‌شويم كه افشين قطبي نظر خود را در مورد جذب اين بازيكن به ما اعلام كند ، در جلسه‌ي شب گذشته هيات مديره هم آغاز مذاكرات با رضايي منوط به نظر قطبي شد.

وي در ادامه خاطر نشان كرد:‌ هيچ نشستي در ارتباط با رحمان رضايي با مدير برنامه‌هاي وي نداشته و تاكنون توافقي با وي صورت نگرفته است.


اعضا هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در جلسه روز گذشته خود با حضور رحمان رضایی در تیم فوتبال این باشگاه موافقت کردند.

به دنبال ابراز تمایل رحمان رضایی برای بازگشت دوباره به فوتبال ایران، مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز مانند دیگر باشگاه‌های لیگ برتری برای عقد قرارداد با این بازیکن اقدام کردند.

در جلسه روز گذشته هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز موضوع عقد قرارداد با رحمان رضایی مطرح شد که اعضا به عقد قرارداد با این بازیکن رای مثبت دادند.

پس از مصوبه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مبنی بر عقد قرارداد با رضایی مقرر شد امروز قرارداد یکساله وی به امضا برسد. این در حالی است که گفته می شود مدیرعامل سرخپوشان تمایل چندانی به وقوع این اتفاق ندارد.

منابع : فارس و مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”