شکست استقلال تهران مقابل استیل آذین

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

شکست استقلال تهران مقابل استیل آذین

پست توسط samanrossonero »

استقلال تهران در ديداري تداركاتي بعدازظهر امروز به مصاف استيل‌آذين كاشان رفت كه با نتيجه يك بر صفر مغلوب اين تيم دسته اولي شد.

در اين ديدار آبي‌پوشان تهران با گل دقيقه 15 علي‌آذري از استيل‌آذين شكست خورد.

قرار بود، بازي استقلال مقابل استيل‌آذين از ساعت 15 و 30 دقيقه در ورزشگاه دستگردي تهران برگزار شود و درحالي كه بازيكنان دو تيم به ميدان آمده بودند، به دليل حضور نيافتن داوران اين بازي با 45 دقيقه تاخير برگزار شد.

در اين ديدار داور و كمك داوران از اعضاي همراه تيم استيل‌آذين بودند. پس از گذشت 20 دقيقه از زمان بازي داور و كمك داور اين بازي به ورزشگاه رسيدند و در ادامه بازي قضاوت را بر عهده گرفتند.

ميثم منيعي، بازيكن تيم استقلال به دليل مصدوميت شديد با لباس شخصي حركت و در زمين حضور داشت و لحظاتي پس از آغاز بازي ورزشگاه را ترك كرد.

پس از بازي نيمه‌ي نخست بازي با برتري يك بر صفر تيم استيل آذين، سرمربي استقلال به شدت از بازيكنان تيمش انتقاد كرد.

قلعه‌نويي به بازيكنان استقلال گفت: بازيكناني كه نمي‌توانند بازي كنند، بهتر است ساكشان را بردارند و بروند. اگر خسته هستيد و نمي‌توانيد بازي كنيد بگوييد تا تيم دعوت نكنيم و اكنون كه تيم دعوت كرده‌ايم به ميدان برويد و مردانه فوتبال بازي كنيد.

قلعه‌نويي ادامه داد: اينجا استقلال است و بايد هر بازي بهتر از بازي قبل كار كنيد يا به زمين برويد و فوتبال بازي كنيد و يا اگر نمي‌توانيد همين حالا بيرون برويد.

قلعه‌نويي هم‌چنين از عملكرد فني چند بازيكن به شدت انتقاد كرده و به آن‌ها گفت: درك كنيد كه بازيكن استقلال هستيد. هر زمان كه مي‌خواهيد پاس ندهيد و هر طور كه مي‌خواهيد بازي نكنيد.

مهدي اميرآبادي، هاشم بيگ زاده و ابراهيم تقي‌پور از جمله بازيكناني بودند كه قلعه نويي از عملكرد آن‌ها و بازي به شدت انتقاد كرد.


منبع: ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 50
تاریخ عضویت: دوشنبه 12 آذر 1386, 2:09 pm
محل اقامت: tehran
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط BABABARGY »

يك سؤال
مديريت تيم استل آذين هنوز بر عهده علي پروين؟
با تشكر :razz:
به خاطر داشته باش تاریك ترین لحظه شب نزدیكترین لحظه به طلوع خورشید است
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”