مصاحبه بی شرمانه و زشت علی کریمی در باره تیم ملی در 90

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

مصاحبه بی شرمانه و زشت علی کریمی در باره تیم ملی در 90

پست توسط Mil@d »

علی کریمی هافبک هجومی سابق تیم ملی و حال حاضر پرسپولیس در مصاحبه که دیشب از 90 پخش شد با لحنی توهین امیز و کوچه بازاری که نشان از فرهنگ ضعیف و بی ادبانه وی داشت به خبرنگاری که نظرش را در رابطه با تیم ملی پرسید گفت:

من برای تیم ملی بازی نمی کنم که ولمون کن هی گیر دادین تیم ملی تیم ملی. سپس با حالتی عصبی دوان دوان به سمت رختکن رفت.

نظر شخصی:هیچوقت فکر نمی کردم سطح شعور و فرهنگ علی کریمی اینقدر پایین باشد که به این راحتی پیراهن مقدس تیم ملی که هزاران نفر آرزوی پوشیدن آن را دارن به این راحتی مورد توهین قرار دهد.
فکر می کنم علی کریمی با این کار خود را از چشم خیلی ها انداخت.
  بی  
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط m2008 »

ببین بهش چکار کردن که اینقدر عصبانیش کردن
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار
تماس:

پست توسط hamidreza6620 »

عزیزم چه توقعی ازش داشتی؟ نکنه توقع داشتی بعد از اینکه سالها برای تیم ملی زحمت کشید و بعد مثله یه آشغال انداختنش دور، بیاد و قربون صدقه ی تیم ملی و علی دایی بره؟؟!! اونم کی، درست بعد از یه بازی سخت پرسپولیس که با باخت این تیم تموم شد!! خداییش توقع بیخودیه!! اون موقع همه ی پرسپولیسیها عصبی بودن ، بازیکن ها که جای خود دارن!!!
به ياد دشته باش... امروز، همان فرداييست كه ديروز منتظرش بوديم و همان ديروزيست كه فردا حسرتش را خواهيم خورد...
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

hamidreza عزيز

حرف شما درست که علي کريمي از باخت پرسپوليس ناراحت بود.

ولي ابن به هيچ وجه مجوز اين طور صحبت کردن از تيم ملي نيست.بعضي چيز ها حرمت دارند و نبايد آنها را سبک و بي ارزش شمرد در هر حالتي که انسان مي خواهد باشد.

البته امروز در چند مصاحبه از علي کريمي در خبرگزاري خواندم که وي از نحوه صحبت کردن خود درباره تيم ملي پشيمان شده و فردا به استاديوم مي ره و ايران رو تشويق مي کنه!!!

اميدوارم ديگه از اين اتفاقات تو فوتبال ايران نيفته.
  بی  
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1216 بار
سپاس‌های دریافتی: 249 بار

پست توسط mohammad tomcat »

من به عنوان یه بازیکن بسیار بهش احترام میذارم
ولی من هم برای شما متاسفم که از بنود علی کریمی بیچاره که کلی بهش توهین کردند خوشحالید
ولی از اینکه علی دایی این آدمی که به خبرنگار شبکه خبر میگه شما حق ندارید از من سوال کنید و من هر کاری دلم میخواد میکنم یه روزی بره ناراحت. :lol: :-P
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط pioneers »

علي کريمي بازيکن خوبي بود ولي پس از مصدوميت در بايرن با روزاي اوجش فاصله گرفت و نبايد فکر کنه هميشه بايد به تيم دعوت بشه. اين 22 بازي آخر هم درسته 4 گل با سر زد اما نه تکنيک و نه پاس جالبي ارائه نکرد. او هنوز هم به اوج بازنگشته.

از طرفي او يک بازيکن خوش اخلاق نيست. درگيري در بازيهاي آسيايي و محروميت يکساله تا اتفاقات جام جهاني و رفتار مغرورانه و مصاحبه بد او نشان ميدهد او از لحاظ اخلاقي اصلا وضعيت مطلوبي ندارد و بايد اصلاح شود.

خود من زماني طرفدار او بودم اما الان چون از لحاظ اخلاقي و فني شرايط خوبي ندارد، حق را به دايي ميدهم.
...وعده از حد بشد و ما نه دو دیدیم و نه یک!
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

این آقای کریمی از اخلاق بویی نبرده...
متآسفم
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 221 بار
سپاس‌های دریافتی: 752 بار

پست توسط shadro »

تيم ملي هم تيم ملي قديم ::ss کسي ديگه الان دلش به حال تيم ملي نميسوزه :-o هرکسي واسع منافع شخصي خودش هر کاري ميکنه :sad: اين تيم تيم بشو نيست آقا :grin:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”