حاشیه بازی استقلال برق

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

حاشیه بازی استقلال برق

پست توسط samanrossonero »

علی دایی، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان تماشاگر ویژه بازی استقلال - برق شیراز بود که از دقایق آغازین نیمه اول جدال این دو تیم را تماشا کرد.

به علی دایی انتقاد می شد که چرا بازیهای استقلال و پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی تماشا نمی کند. او هم در اولین فرصت به دنبال فراغت از بازیهای ملی امروز به ورزشگاه بزرگ تهران آمد و بازی استقلال - برق شیراز را از جایگاه ویژه به تماشا نشست.

* حضور دایی تشویق گروهی از تماشاگران استقلال را به همراه داشت اما این تشویق ها به سکوهای جانبی جایگاه VIP خلاصه می شد و دیگر هواداران آبی دوست توجهی به سرمربی تیم ملی نکردند.

* با گذشت 20 دقیقه از آغاز مسابقه کماکان هواداران تیم فوتبال استقلال برای تماشای مسابقه تیم شان مقابل برق شیراز به ورزشگاه آزادی می آمدند. جمع آنها در آغاز نیمه دوم به بیش از 50 هزار تماشاگر رسیده بود.

* تماشاگران تیم فوتبال استقلال با سوت های ممتد اعتراض خود به داور را نشان می دادند. آنها در نیمه دوم از داور می خواستند که کم اشتباه قضاوت کند.

* اتلاف وقت بازیکنان تیم فوتبال برق شیراز اعتراض بازیکنان، مربیان و هواداران تیم فوتبال استقلال را به دنبال داشت.

* علاوه بر علی دایی، امیر رضا واعظی آشتیانی، علی انصاری و علیرضا عباسفرد از جایگاه VIP ورزشگاه آزادی بازی استقلال - برق شیراز را تماشا کردند.

* اتلاف وقت، بازی دفاعی و تاخیری برق شیراز باعث شده بود تا تماشاگران استقلال با سردادن شعار "شیراز ضد فوتبال" اعتراض خود را به این روش بازی نشان دهند.

منبع:مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

واقعا داور بی عرضه ای بود بیشتر 10 دقیقه از وقت بازی رو تلف کردن و روح بازی رو گرفتن ولی یک کارت هم نشون نداد بشون و در عوض فوری تا کسی اعتراض می کرد کارت زرد می گرفت
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

کاملآ موافقم...
جالب اینجا بود که به کاپیتان استقلال یعنی فرهاد مجیدی که داشت باهاش صحبت می کرد هم کارت داد و مجیدی هم به بازوبند اشاره ای کرد و گفت:(من لبخونیم قوی هست)
(( بابا من کاپیتانم,منم نمیتونم صحبت کنم؟!))
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”