اکبرپور: لیگ امارات باعث افت من شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

اکبرپور: لیگ امارات باعث افت من شد

پست توسط samanrossonero »

تصویر

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: حضور در فوتبال امارات مرا يك سال عقب انداخت و باعث شد تا به جاي پيشرفت پسرفت كنم.

در ارتباط با شرايط خود عنوان كرد :در حال حاضر آماده هستم؛ اما حضورم در فوتبال امارات باعث شد عقب بيفتم. يك سال بازي در پست غير تخصصي مرا از فوتبال دور كرد.
وي در مورد بازي ديروز استقلال مقابل برق شيراز اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم؛ اما به حقمان نرسيديم. حتي بازي را از تلويزيون ديدم و در حالي كه داريوش يزداني گفته بود استقلال مستحق برد نبود با نظر او مخالفم.
اين مهاجم افزود: خيلي خوب بازي كرديم و البته هميشه خوب بازي مي‌كنيم. بعضي روزها اتفاقاتي مي‌افتد كه توپ وارد دروازه نمي‌شود. ما دراين چند هفته باخت نداشتيم.
اين مهاجم با بيان اينكه استقلال هفته به هفته بهتر مي‌شود و به صدر جدول مي‌رسد، ادامه داد: نهايت اختلاف ما با صدر 6 امتياز است. هفته‌هاي آينده با تيم‌هاي بالاي جدول بازي داريم و مي‌توانيم از آنها امتياز بگيريم.
اكبرپور در مورد اينكه حضور علي دايي باعث شد تا بعضي از بازيكنان دچار استرس شوند، عنوان كرد: اينكه سرمربي تيم ملي در ورزشگاه حضور پيدا مي‌كند خيلي به بازيكنان كمك مي‌كند و اعتقاد دارم كه بازيكني كه بزرگ باشد با واژه استرس بيگانه است. براي اينكه بازي را ببريم استرس داشتيم و به همين دليل در ضربات آخر عجولانه رفتار كرديم.
وي در مورد از دست رفتن يك پنالتي توسط اكبري اضافه كرد: اگر آن پنالتي گل مي‌شد، مي‌توانستيم به برتري برسيم؛ اما زيبايي فوتبال به اين جذابيت‌هايش است. بهترين بازيكنان دنيا هم گاهي پنالتي‌هاي خود را خراب مي‌كنند.
مهاجم آبي‌پوشان در مورد تيم برق شيراز تصريح كرد: خوشحالم كه چنين تيم‌هايي مقابل ما دست و پا بسته مي شوند. براي برق احترام زيادي قائلم.آنها مربي خوبي دارند و مي‌توانند بهتر از اين شوند. قدرتمند شدن تيم‌هاي شهرستاني به فوتبال ملي ما كمك مي‌كند.
اين بازيكن با تاييد حرف سرمربي خود تاكيد كرد: استقلال هنوز تيم كاملي نشده است و هر چه از ليگ بگذرد اين تيم در شرايط بهتري قرار مي‌گيرد.
اكبرپور ادامه داد:‌ هنگامي كه با استقلال قرارداد بستم به خودم قول دادم فوتبال و زندگي حرفه‌اي داشته باشم. دوست دارم در كنار موفقيت براي استقلال به تيم ملي هم برسم چون مي‌بينم درهاي تيم ملي به روي هر بازيكني باز است و چنين قابليتي را در خودم مي‌بينم.
اين بازيكن خاطرنشان ساخت: خوشحالم دايي براي تماشاي بازي ما به ورزشگاه آمد وسعي مي‌كنم خيلي زود نظر او را به خودم جلب كنم.

منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”