مصطفوی:اگر لازم بدانم در كار فني دخالت مي كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مصطفوی:اگر لازم بدانم در كار فني دخالت مي كنم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران گفت: اگر لازم بدانم در كار فني دخالت مي كنم؛ اما اكنون نيازي نيست.

" داريوش مصطفوي " در خصوص ناكامي هاي اخير پرسپوليس گفت: اعتقاد دارم در فوتبال برنده مطلق وجود ندارد و بهترين تيم هاي دنيا نيز برخي اوقات دچار بحران مي‌شوند. ما نيز يك ماه است كه دچار اين بحران هستيم.

وي افزود: تمام كارشناسان و مردم مي‌دانستند كه ما مي‌توانستيم استقلال را شكست دهيم؛ اما تا دقيقه 88 بازنده بوديم. پس براي موفقيت راهي طولاني داريم و بايد با مديريت مناسب تيم را كنترل كنيم.

مديرعامل پرسپوليس تصريح كرد: شب گذشته و امروز تماس‌ها و پيامك هاي متعددي داشتم كه از من ناراضي بودند و علت باخت و مشكل دفاعي را مي‌خواستند. با دلايل مختلف جواب آنها را دادم؛ ولي از صميم قلب دلم گرفته بود.

وي با تاكيد بر اين نكته كه پرسپوليس در دفاع مشكل دارد،‌ اذعان داشت بين سه خط دفاع، هافبك وحمله هدف مشترك نداريم، بنابر اين بعضي اوقات سخت است كه به مردم جواب دهم و واقعا نمي‌دانم كه چه بگويم.

مصطفوي خاطرنشان كرد: در كار سرمربي و مربي هيچ دخالتي ندارم. هر وقت لازم باشد دركارهاي فني دخالت كنم؛ اما فعلا نيازي به اين مورد نيست. قطبي تلاش خود را كرده است. مطمئن باشيد شرايط فرق خواهد كرد. امروز از بازيكنان قول گرفتم كه مردم روز چهارشنبه پرسپوليسي ديگر را ببينند، اشتباهات جبران شود و با كمك مردم و مطبوعات به شرايط آرماني برسيم.

وي با بيان اين مطلب كه پرسپوليس مي تواند قهرمان نيم فصل شود، گفت: به هيچ عنوان نااميد نيستيم و در پايان فصل هم تيم اول جدول خواهيم بود چون هيچ مشكلي در تيم نداريم.

مدير عامل پرسپوليس در خصوص جلسه شب گذشته گفت: ديشب تشكيل جلسه داديم و با قطبي حرف زديم. به هر حال معتقديم بازيكنان بايد مطابق انتظار وظايف خود را انجام دهند. اميدواريم هرگز از كريم باقري محروم نباشيم. مازيار زارع 50 شوت زيبا مي‌زند و امسال فقط 3ضربه زده است و بايد دليلش را بدانيم. به همين دليل از قطبي خواستيم كاري كند كه بازيكنان راحت‌تر و با تمركز بيشتر به ميدان بروند و مانند علوي كم انگيزه نباشند.

وي در خصوص علي كريمي گفت: در بازي مقابل پگاه گفتم كه كريمي فقط 50 درصد از شايستگي خود را نشان داد و ديديد او در بازي استقلال با چه انرژي به ميدان رفت؛ اما تيم‌ها با گماردن يار مستقيم قصد مهار كردن وي را دارند.

مصطفوي با انتقاد از ميزباني فولاد تصريح كرد: به هر شهري كه مي‌رويم عليرغم اينكه هوادار زيادي داريم؛ ولي به ما بي‌احترامي مي شود. ديروز به كريمي كه بي حاشيه است توهين كردند. اميدوارم اين مسائل واقعا روزي به پايان برسد.

وي در خصوص رحمان رضايي گفت: مشكلي در خط دفاعي نداريم؛ اما قطبي در خصوص جذب رحمان رضايي نظرش را به من اعلام مي‌كند و پس از آن بررسي‌هاي لازم را انجام مي دهم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس ضمن ابراز ناراحتي از عدم حضور مهاجم افريقايي در تمرينات گفت: به ابراهيم توره مرخصي چهار روزه داديم؛ اما 12 روز است كه برنگشته است. ابتدا به فدراسيون فوتبال نامه مي‌نويسيم و سپس به فيفا اعتراض خود را اعلام مي‌كنيم تا هر چه سريع تر اين مشكل حل شود.

مصطفوي در پايان در مورد مهاجم برزيلي گفت: ديكارمو بازيكن بدي نيست و مطمئنم مي تواند به خط حمله پرسپوليس كمك كند.

منبع: فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”