چند خبر کوتاه از باشگاه استقلال تهران

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

چند خبر کوتاه از باشگاه استقلال تهران

پست توسط samanrossonero »

• ابوالفضل حاجي زاده و اميد خورج دو بازيکن پاس همدان هستند که ديدار مقابل استقلال تهران را از دست دادند، مصدوميت و محروميت سبب شد که حاجي زاده و خورج نتوانند فردا براي تيم خود به ميدان بروند.اين در حالي است که اين دو بازيکن از مهره هاي کليدي وينگو بگوويچ هستند.

• جلسه هيات مديره استقلال تهران امشب پس از مدتها در ساختمان اين باشگاه برگزار خواهد شد، اعضاي هيات مديره استقلال تهران امشب در شرايطي برگزار کننده يکي ديگر از جلسات هيات مديره هستند که مشکلات مالي، موضوع روز استقلال است.


• برخلاف اخبار منتشر شده پيروز قرباني مي تواند استقلال را مقابل پاس همدان همراهي کند، پس از آنکه کاپيتان استقلال در ديدار مقابل برق شيراز از محمود رفيعي کارت زرد دريافت کرد،عنوان شد که اين بازيکن سه اخطاره شده و نمي تواند برابر پاس به ميدان برود، اما با استعلام مسئولان استقلال از سازمان ليگ مشخص شد که قرباني تنها دو اخطار دارد و محروم نيست.


• هاشم بيگ زاده تنها بازيکني بود که شانس همراهي استقلال را در همدان از دست داد، مصدوميت بيگ زاده شديدتر از آني است که مربيان استقلال تصور داشتند. گويا اين بازيکن تا يک ماه آينده نمي تواند آبي پوشان را در بازي‌هاي ليگ همراهي کند


منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”