3 تیم بزرگ دنیا به دنبال مسلمان سنی لیون

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

3 تیم بزرگ دنیا به دنبال مسلمان سنی لیون

پست توسط samanrossonero »

تصویر


به گفته مدیربرنامه های کریم بنزما، سه باشگاه بزرگ منچستر یونایتد، بارسلونا و رئال مادرید از مهمترین هواخواهان کریم بنزما محسوب می شوند.

مهاجم لیون فصل جدید را در حالی آغاز کرد که در فصل قبل نمایش خیره کننده ای در لیگ یک فرانسه داشت اما در تورنمنت یورو 2008 او و تیم ملی کشورش نمایش ناامیدکننده ای داشتند و طبق گفته مدیرنامه های وی، بنزما 3 پیشنهاد از باشگاه های بزرگ اروپایی دارد و اکثر فوتبالدوستان فرانسه پیش بینی می کنند، این فصل آخرین فصل این مهاجم 20 ساله در لیگ فرانسه است.
یونایتد همواره به دنبال این مهاجم جوان بوده است و آنها می خواهند مهاجمی هم تراز با دمیتار برباتوف، وین رونی و کارلوس ته وز در در اولدترافورد داشته باشند.
اگرچه آینده ته وز در اولدترافورد بستگی به مالک و کمپانی این بازیکن دارد و این بازیکن آرژانتینی هنوز قرارداد دائمی با باشگاه منچستر یونایتد به امضا نرسانده است و سرالکس فرگوسن برای فصل آینده نگاه ویژه ای به بنزما دارد.
مدیربرنامه های بنزما می گوید باشگاه های بزرگ دیگری به دنبال موکلش هستند.
جزیری، مدیربرنامه های بنزما به فرانس فوتبال گفت: " بارسلونا، رئال مادرید و منچستر یونایتد تنها باشگاه های خواهان بنزما نیستند، زیرا تمام اروپا به دنبال او هستند. "
" همیشه با باشگاه ها در ارتباط هستیم و ارتباط ما از سال پیش آغاز نشده است بلکه از 16 سالگی کریم با باشگاه های بزرگ در ارتباط بودیم. اما ما باشگاه لیون روراست هستیم و آنها از هرآنچه که اتفاق می افتد بااطلاع هستند. "

منبع: سایت گل
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”