علیزاده:دیدید با پا هم گل زدم؟!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

علیزاده:دیدید با پا هم گل زدم؟!!

پست توسط samanrossonero »

مهاجم استقلال که هر وقت به بازي گرفته مي شود، صداي اعتراض هوادران به آسمان بلند مي شود، با زدن گل اول به پاس نشان داد که در صورت در اختيار داشتن فرصت لازم قلعه نويي مي تواند روي او هم حساب کرد.

" ديديد بالاخره با پا هم گل زدم، به کسي حق نمي دهم که توانايي من را فقط پرتاب اوت دستي بداند."
علي عليزده حالا با اعتماد به نفس بالايي در گفت و گو با خبرنگاران از درخشش در ادامه ليگ برتر با پيراهن آبي خبر مي دهد.
* بالاخره عليزاده با استفاده از پا گل زد!
- چرا فکر مي کنيد اين اتفاق، اتفاق عجيبي است؟هر مهاجمي با اين هدف بازي مي کند که بتواند با گلزني تيمش را مقابل حريف موفق کند.
* اما عليزاده خيلي کم موفق به اين کار مي شود.
- شما در حالي اين حرف را مي زنيد که من فرصت چنداني در بازي هاي استقلال نداشتم. در بيشتر ديدارها فقط در دقايق پاياني توسط قلعه نويي به ترکيب اضافه مي شد.
* آن هم فقط با اين هدف که با اوت دستي ديگر بازيکنان را در موقعيت گلزني قرار بدهي!
- واقعاً نمي دانم چرا هيچ کس نمي خواهد باور کند من به جز اوت انداختن توانايي هاي ديگري هم دارم. اميدوارم گلي که با پا زدم، استارتي باشد براي گلزني هايم در ادامه ليگ برتر تا هم شايستگي هايم را نشان بدهم و هم اينکه استقلال را در رسيدن به مقام قهرماني کمک کنم.
* چقدر براي رسيدن به اين هدف اميدواريد؟
- تمام سعي من اين است که در تمرينات خودم را نشان دهم تا يکي از يازده بازيکن اصلي استقلال باشم. اگر بتوانم به ترکيب اصلي راه پيدا کنم، يکي از مهره هاي تاثيرگذار تيم خواهم بود.فرصت هاي زيادي را براي نشان دادن آمادگي ام از دست داده ام و با توجه به روحيه و آمادگي که در خودم مي بينم، اميدواري زيادي دارم تا خودم را به عنوان يکي از خوب هاي استقلال مطرح کنم.
* اما براي فيکس شدن رقابت سختي با ساير مهاجمان داريد.
- من هم قبول دارم که اکبرپور، برهاني و مجيدي هم مهاجمين خوبي هستند و هم اينکه در استقلال جايگاه خوبي دارند. با اين حال نااميد نيستم و تلاشم اين است که در برنامه هاي امير قلعه نويي جاي ثابتي داشته باشم.
* از اين بحث خارج شويم، استقلال بالاخره از بحران عدم نتيجه‌گيري خارج شد.
- از همان اول هم مشخص بود که امتياز از دست دادن هاي تيم ما مقطعي است. خوشحالم که با پشت سر گذاشتن آن روزهاي دشوار،بالاخره خودمان را به جمع تيم هاي بالانشين جدول رسانديم.
* چقدر به تداوم روند فعلي اميدواريد؟
- دليلي ندارد ترديدي نسبت به حفظ آمادگي فعلي مان داشته باشيم.کادر فني خوب و بازيکنان آماده موجب شده تا ما مدعي باشيم و با نتيجه گرفتن در ديدارهاي بعدي همچنان به عنوان يکي از مدعيان اصلي رسيدن به عنوان قهرماني معرفي شويم.
* يعني شرايط استقلال را ايده آل مي دانيد؟
- نه، تيم ما هنوز هم مشکلات زيادي دارد و براي ماندن در جمع تيم هاي بالاي جدول هر چه زودتر بايد نقاط ضعف مان را به حداقل ممکن برسانيم.
* مشکل اصلي استقلال چيست؟
- بازيکنان ما به دليل جا به جايي هاي زياد پيش از فصل هنوز نتوانسته اند آنطور که بايد به هماهنگي برسد. بعد از چند هفته ديگر بازيکنان ما مي توانند اين نقيصه را برطرف کنند.
* ناهماهنگي تنها نقطه ضعف استقلال است؟
- ايراد بزرگ تيم ما اين است که بعد از گل زدن، عقب مي کشيم و به دفاع غير منطقي مي پردازيم. تيم بزرگي مثل استقلال به قدري بازيکن بزرگ دارد که هميشه با شيوه اي هجومي مقابل رقيبانش به ميدان برود.
* بازي با ذوب آهن را چطور مي بينيد؟
- آنها با قرار گرفتن در صدر جدول نشان داده اند که تيم خوبي هستند و مي توانند حرف هاي زيادي در ادامه ليگ براي گفتن داشته باشند. اگر بتوانيم شاگردان ابراهيم زاده را شکست بدهيم، قدم بزرگي براي رسيدن به رتبه اول جدول رده بندي برداشته ايم.

منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”