کامورانزی:به یونتوسی بودنم افتخار میکنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

کامورانزی:به یونتوسی بودنم افتخار میکنم

پست توسط samanrossonero »

تصویر


تمرینات صبح روز پنجشنبه یوونتوس با حضور مهره های آماده این تیم برگزار شد. با توجه به آمار بالای مصدومین در این تیم، تعداد بازیکنان حاضر در تمرین کاسته می شود. هر چند که غیبت و آسیب دیدگی مهره ها بسیار ناخوش آیند است اما بازگشت " مائورو ژرمن کامورانزی " به کنار تیم در این لحظات سخت امیدوار کننده خواهد بود.

کامورانزی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته پس از پشت سر گذاشتن تمرینات امروز گفت: متاسفم که برابر رئال نتوانستم یووه را همراهی کنم. زمانی که در شرایط سخت و دشوار در کنار تیم نیستی و نمی توانی به هم باشگاهی های خودتان کمک کنی احساس ناخوش آیندی دارید. با این حال خیلی خوشحالم که یوونتوس و بازیکنان بزرگش به زیبایی از سد رئال گذشتند و با ارائه یک نمایش عالی و بی نقص هدیه ارزشمندی را به هواداران اهدا کردند.

من از جایگاه بازی را تماشا می کردم و احساس غرور کردم که یک یوونتوسی هستم. همواره به یوونتوسی بودن خود افتخار می کنم. ممنونم از تیفوسی ها و تاسف خود را از کشته شدگان حادثه تلخ تصادف ابراز می کنم و پیروزی را به روح قربانیان و خانواده آنان هدیه می دهیم.


منبع: سایت هواداران یوونتوس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”