رونالدو:توپ طلای جهان مال من است(!!!!!)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رونالدو:توپ طلای جهان مال من است(!!!!!)

پست توسط samanrossonero »

كريستيانو رونالدو از خود براي دريافت جايزه بهترين بازيكن فوتبال سال جهان و اروپا حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري رويترز از رم، اين بازيكن پرتغالي با اشاره به نقشي كه در رساندن تيم فوتبال منچستريونايتد به دو عنوان قهرماني در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا و همچنين ليگ برتر انگليس در فصل گذشته داشت، گفت: صادقانه بگويم، بله كاملا از كسب اين جايزه مطمئنم.

وي در مصاحبه با روزنامه گازه تا دلو اسپورت اظهار داشت: اگر عملكرد مرا در فصل گذشته ارزيابي كنيد، در مي‌يابيد كه بهتر از هر بازيكن ديگري بوده ام، ديگر چه كاري بايد براي دريافت جايزه بهترين بازيكن سال جهان و اروپا مي‌كردم كه نكردم ؟
اين بازيكن ‪ ۲۳‬ساله كه فصل گذشته ‪ ۴۲‬گل براي منچستريونايتد به ثمر رسانده است در مورد رنجي كه به خاطر بازي با وجود مصدوميت قوزك پا قبل از انجام عمل جراحي پس از يورو ‪ ۲۰۰۸‬كشيده است نيز افزود: مثل اين بود كه چاقويي در پايم است، شكنجه رواني هم بود، از درد، دندان هايم را به هم مي‌فشردم، اصلا پشيمان نيستم چون ارزشش را داشت.

رونالدو بعد از اين رقابت ها، جايزه كفش طلايي اروپا را به خود اختصاص داد و اكنون در رديف ‪ ۳۰‬نامزد دريافت جايزه توپ طلايي (‪ )Ballon d'Or‬است كه قبلا با نام جايزه بهترين بازيكن سال اروپا شناخته مي‌شد.

وي براي دريافت اين جايزه بايد با بازيكناني همچون فرناندو تورس مهاجم ليورپول و وين روني هم تيمي‌اش در منچستريونايتد رقابت كند.

برنده اين توپ طلايي روز ‪ ۲‬دسامبر (‪ ۱۲‬آذر) توسط مجله فرانس فوتبال پس از راي‌گيري از ‪ ۹۶‬روزنامه نگار ورزشي در سراسر دنيا انتخاب مي‌شود.

منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”