قطبی:پرسپولیس بازیکن کارگر میخواهد تا ستاره!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

قطبی:پرسپولیس بازیکن کارگر میخواهد تا ستاره!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویرافشين قطبي گفت: پرسپوليس به بازيكن كارگر بيشتر از بازيكن ستاره نياز داردپرسپوليس به بازيكن كارگر بيشتر نياز دارد تا بازيكن ستاره.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در گفت‌وگو با خبرنگاران پيرامون بازي حساس فردا (يك‌شنبه) تيم پرسپوليس مقابل تيم سپاهان، اظهار كرد: همانطور كه قبلا هم گفته‌ام اين بازي براي ما به مانند يك داربي است، زيرا فصل پيش با پيروزي مقابل اين تيم به مقام قهرماني رسيديم و آن بازي حكم فينال ليگ را داشت؛ ضمن اينكه قرار است دو تيم از بهترين‌هاي ليگ برتر برابر هم بازي كنند و بايد بهترين بازيكنانشان را به ميدان بفرستند چرا كه اين مسابقه براي هر دو تيم پرسپوليس سپاهان بسيار سخت، مهم و حساس خواهد بود.

وي افزود: بدون شك تيمي كه بتواند با تلاش و جنگندگي اما تمركز بيشتر كار كند، موفق‌تر خواهد بود؛ ما بايد سعي كنيم كه در برخوردها و همچنين استفاده از توپ‌هاي دوم، خوب عمل كنيم تا نبرد را از سپاهاني‌ها ببريم. معتقدم ما بايد هنگام بازي از بالا تا پايين تيم در كار دفاعي شركت كنيم و همچنين روي تلاش بدون توپ در زمان دفاع دقت بيشتري داشته باشيم و فضاها را ببنديم.

قطبي درباره آخرين تغييرات خط دفاعي تيم پرسپوليس پيش از بازي با سپاهان نيز گفت: عليرضا محمد كه يكي از بازيكنان فوق‌العاده موثر و پرتلاش ماست به علت سه اخطاره بودن و محروميت، بازي با سپاهان را از دست داد؛ ما مي‌توانستيم از اين بازيكن در دو جناح راست و چپ هم استفاده كنيم و سرعت فوتبال همجومي‌اش نيز كمك شاياني به تيم ما در زمان حمله مي‌كرد. همچنين مسعود زارعي هم به دليل مصدوميت و انجام عمل جراحي در تركيب پرسپوليس قرار ندارد لذا فعلا فرانك آتسو به همراه نبي‌ا... باقري‌ها در عمق خط دفاعي استفاده مي كنيم و سپهر حيدري را به جناح راست و پژمان نوري را به جناح چپ خط دفاعي فرستاديم.

وي ادامه داد: حيدري مدافعي است كه در قبل هم براي تيم ذوب‌آهن در جناح راست دفاع بازي كرده و اكنون هم با توجه به قابليت‌هاي بالايش، مي‌تواند در اين جناح براي پرسپوليس بازي كند. همچنين مجتبي شيري كه بازيكني بسيار دونده و وظيفه‌شناس است و توانايي بازي با هر دو پا را داشته و قدرت سرزني بالايي هم دارد را يك خط جلوتر و كنار مازيار زارع آورديم؛ معتقدم او در ديدار با برق شيراز كه در اين پست بازي كرد، عملكرد خوبي داشت؛ شيري يك بازيكن پرتلاش و كارگر براي تيم ماست كه كيفيت بازي‌سازي خوبي دارد. فكر مي‌كنم پرسپوليس اكنون به بازيكنان كارگر بيشتر از بازيكن ستاره، نياز دارد.

وي افزود: خاصيت بازيكنان ستاره اين است كه كمتر حركت مي‌كنند و بيشتر مي‌ايستند و مي‌درخشند؛ البته در صحبت‌هايي كه با بازيكنان داشتيم، تمامي بازيكنان اصلي پرسپوليس متعهد شدند كه در هنگام حملات تيم حريف، به سرعت برگشت به عقب داشته باشند و به خط دفاعي تيم كمك كنند. آنها براي اين مساله وحدت و يك‌دل شدند و البته در بازي مقابل تيم برق شيراز هم عملكرد خوبي در اين رابطه داشتند.

قطبي همچنين از علي كريمي، نيكبخت و پتروويچ به عنوان پنالتي‌زن‌هاي اصلي پرسپوليس نام برد و گفت: اين سه بازيكن پنالتي‌زن‌هاي اصلي تيم ما هستند والبته ما پيش از هر مسابقه پنالتي‌زن آن بازي را مشخص مي‌كنيم. پيش از بازي با برق مشخص نكرده بوديم كه چه كسي پنالتي احتمالي تيم را بزند اما در لحظه پنالتي با توجه به اينكه نيكبخت واحدي اولين بازيكني بود كه توپ را برداشت و ما هم ديديم او شرايط روحي بسيار خوبي دارد و فضاي استاديوم هم همراه او بود، ضمن اينكه فصل پيش هم پنالتي‌ها خوبي را براي ما زده بود،‌ تصميم گرفتيم كه نيكبخت آن پنالتي را بزند.

قطبي درباره آخرين وضعيت "ابراهيم توره" نيز گفت: متاسفانه توره هنوز به ايران بر نگشته است؛ البته مديربرنامه‌هايش صحبتهايي را با اين بازيكن انجام داده و به ما اعلام كرد كه توره پنج‌شنبه اين هفته به تهران مي‌آيد، اما بدون شك كار درستي انجام نداده و اگر به ايران و پرسپوليس هم برگردد، مدتها بازي نخواهد كرد و بايد پاسخگوي اعمالش باشد.

سرمربي تيم پرسپوليس همچنين از هواداران اين تيم خواست كه لطف بيشتري به "پائولو دي‌كارمو" بازيكن برزيلي پرسپوليس داشته باشند و در اين باره به ايسنا گفت: دي‌كارمو بازيكن جوان و باانگيزه‌اي است؛ مسلما اگر كيفيت‌هاي لازم در او ديده نمي‌شد، اين بازيكن را جذب نمي‌كرديم. من از تمامي هواداران پرسپوليس مي‌خواهم كه عليه اين بازيكن شعارهاي انتقادآميز سرندهند؛ دي‌كارمو بازيكن پرسپوليس است و پيراهن سرخ بر تن دارد، پس ما بهتر است با روحيه دادن به او، فرصتي خوبي براي ارايه فوتبال واقعي‌اش فراهم كنيم. شايد تنها بتوان تصور كرد كه هواداران تيم استقلال عليه او شعارهاي انتقاد‌آميز بدهند و من از هواداران پرسپوليس مي‌خواهم كه او را تشويق و فضاي رواني مناسبي برايش بوجود آورد.منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”