سرپرست مغرور سپاهان:پرسپولیس را می بریم...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

سرپرست مغرور سپاهان:پرسپولیس را می بریم...

پست توسط samanrossonero »

سرپرست تیم فوتبال سپاهان این تیم را فاتح دیدار با پرسپولیس دانست و اعلام کرد با برتری در این دیدار که فینال زودرس لیگ است، شکست فصل گذشته را جبران می کنیم.

مجید بصیرت در گفتگو با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: بازیکنان ما در شرایط خوبی هستند و با این وضعیت صد درصد برنده دیدار با پرسپولیس خواهند بود.

وی با بیان اینکه پرسپولیسی ها باید بابت قرار گرفتن مقابل سپاهان بترسند، افزود: ما در 10 دیدار گذشته تنها برابر ذوب آهن عملکرد خوبی نداشتیم اما در سایر بازی ها خصوصا مسابقه با برق شیراز و سایپا، در ثانیه های آخر پیروزی را با تساوی عوض کردیم. همچنین ما در دیدار با پیکان اصلا مستحق شکست نبودیم و مشکلات داوری باعث شد پیروزی را با باخت عوض کنیم.

سرپرست تیم سپاهان اضافه کرد: متاسفانه فنایی کارشناس داوری هم در بحث کارشناسی داوری دیدار سپاهان با پیکان دقت لازم را نداشت و خیلی راحت از کنار صحنه گل سوم پیکان گذشت. درست است دوربین از وسط زمین فیلم گرفته بود اما سایه های بازیکنان هم به صراحت نشان می داد سیدصالحی در موقعیت آفساید قرار گرفته است. در مجموع ما از آقای فنایی انتظار بیشتری داشتیم.

بصیرت در مورد دیدار با پرسپولیس خاطر نشان کرد: این دیدار فینال زودرس لیگ است که فصل گذشته شرایطی استثنایی داشت که شاید این اتفاق سال های سال در لیگ ایران رخ ندهد. ما در آن دیدار تا دقیقه 96 قهرمان بودیم اما دریک دقیقه همه چیز عوض شد و این عنوان به پرسپولیس رسید. مطمئنا ما برای پیروزی در این مسابقه به میدان می رویم تا با کسب سه امتیاز این دیدار ضمن جبران شکست در فینال فصل گذشته، پاداش خوبی هم به هواداران خود بدهیم.

سرپرست تیم سپاهان در پایان گفت: حساسیت این دیدار از مسابقه آخر لیگ هفتم بسیار کمتر است زیرا برای تماشای آن دیدار 100 هزار نفر به ورزشگاه آمده بودند و تمام مردم ایران هم آن مسابقه را تماشا می کردند. اما یکشنبه روز دیگری است و ما تنها به فکر پیروزی برابر پرسپولیس حتی برابر تماشاگران پرتعداشان هستیم.


منبع:مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”