کفاشیان:از اردوی اسپانیای تیم ملی فوتبال بی خبرم!!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

کفاشیان:از اردوی اسپانیای تیم ملی فوتبال بی خبرم!!!!!!

پست توسط samanrossonero »

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: به دليل عدم حضور در ايران، از برپايي اردوي تيم ملي در اسپانيا بي خبر هستم.

علي كفاشيان در گفت و گو با خبرنگاران درباره اين كه گفته مي شود قرار است تيم ملي در ايالت باسك اسپانيا اردو برگزار كند، اظهار داشت: در جريان اين اردو قرار ندارم. اگر قرار بر برپايي اين اردو باشد، بايد مذاكراتي داشته باشيم و تفاهم نامه امضا كنيم.
وي افزود: چند روزي در ايران نبودم و به همين دليل‌ از اين قضيه اطلاعي ندارم. فردا بايد اين مورد را رسيدگي كنم.
كفاشيان در ارتباط با حضور خود در اجلاس كميته هاي المپيك آسيا عنوان كرد: مجمع سالانه كميته المپيك هاي آسيا بود و هر كميته گزارش سالانه خود را ارائه كرد. در اين مجمع با ژاك روك نيز ديداري داشتم.
رئيس فدراسيون فوتبال در ارتباط با كارشكني سفارت عربستان در صدور رواديد تيم جوانان ابراز داشت: نمي دانم چرا آن ها اين رفتار را انجام مي دهند. ما به كنفدراسيون فوتبال آسيا هم شكايت كرديم؛ اما جوابي هنوز نيامده است. به فيفا هم اين اعتراض را داشته ايم؛ اما فايده اي نداشته است. به هر حال پيگير اين موضوع هستيم. به هر حال نبايد هر بار كه تيمي ايراني به عربستان سفر مي كند، با اين مشكلات مواجه شود.
وي درباره وضعيت جوانان اظهار داشت: اين تيم مدت ها تمرين كرده و در آلمان هم اردوي خوبي داشت. اگر ملي پوشان جوان بتوانند از گروه خود صعود كنند شانس زيادي براي قهرماني دارند. بايد قبول كرد كه شرايط تيم جوانان سخت تر از نوجوانان است و تيم ها قوي تر هستند.
كفاشيان در ادامه در پاسخ به اين سئوال كه چه نظري در باره آشتي علي دايي با كريمي دارد، گفت: دايي به عنوان سرمربي تيم ملي نظرش محترم است. او براي پيشبرد اهدافش هر تصميمي مي تواند بگيرد.
رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه آيا با نحوه برگزاري مراسم آشتي كريمي و دايي كه بدون در جريان گذاشتن وي برگزار شد، موافق است يا خير، گفت: من در جريان اين آشتي نيستم و نمي دانم چه صحبت هايي مطرح شده است؛ اما برطرف شدن كدورت ها مسئله بدي نيست و اهميتي ندارد اگر من در جريان قرار نگرفته باشم.

منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”