حمایت برهانی از دی کارمو!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

حمایت برهانی از دی کارمو!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: كارشناسان بايد نيمه پر ليوان را ببينند و نسبت به دي كارمو انتقاد منصفانه داشته باشند.

آرش برهاني در گفت و گو با خبرنگاران در مورد اينكه مهاجم پرسپوليس را در عدم گلزني به وي تشبيه كرده اند، اظهار داشت: فكر مي‌كنم دي كارمو همانند سال گذشته من دچار عدم اعتماد به نفس شده است؛ اما نبايد به او فشار آورد.
وي افزود: سال قبل در شش هفته اول چهار به گل ثمر رساندم؛ اما به قدري انتقاد غير منصفانه شد كه ديگر نتوانستم گلزني كنم.
اين بازيكنان ادامه داد: به نظرم اين راه درست نيست كه يك بازيكن را اين همه مورد انتقاد قرار دهند. او موقعيت هاي خوبي را از دست داده است؛ اما توانست براي خود موقعيت خلق كند و مهم هم همين مسئله است.
برهاني تصريح كرد: بازي در تيم هاي پرسپوليس و استقلال سخت است، شايد يك بازيكن به لحاظ فني خوب باشد؛ اما در زمين كارايي ندارد. بايد به بازيكنان در اين دو تيم زمان داد تا با شرايط آشنا شوند به خصوص كه در اين دو تيم توقعات بالا است.
اين مهاجم كه روز گذشته با به ثمر رساندن سه گل خود را به صدر گلزنان ليگ رساند، در اين باره گفت: براي من موقعيت تيمي مهم تر از آقاي گلي است، ابتدا دوست دارم استقلال قهرمان شود و سپس آقاي گل شوم.
وي همچنين درباره تمجيد قلعه نويي از وي پس از بازي ديروز مقابل پيكان عنوان كرد: او به من لطف دارد. قلعه نويي از سه سال پيش خواهان حضور من در استقلال بود و خودم فكر مي‌كنم يكي از بازيكنان مورد علاقه او هستم. از او تشكر مي‌كنم چرا كه در اين مدت زحمات زيادي برايم كشيد و دوست دارم باز هم جواب اعتماد او را بدهم.
برهاني در مورد جريان بازي روز گذشته مقابل پيكان ابراز داشت بازي سختي بود. هر دو تيم فوتبال خوبي را به نمايش گذاشتند. آنها در خط حمله عالي بودند و هافبك هاي اين تيم براي لحاظاتي كار ما را دشوار كردند.
اين بازيكن افزود: اگر اشتباه داوري نبود مطمئنا پيكان را با گل هاي بيشتر شكست مي‌داديم داور در اخراج اكبري عجله كرد.
مهاجم استقلال در ارتباط با تمايل رضا عنايتي براي بازگشت، اظهار داشت: عنايتي بازيكن بزرگي است و مي‌تواند در ليگ قهرمان آسيا به تيم ما كمك كند. خوشبختانه جو استقلال به قدري صميمي شده كه هيچكس از بازگشت بازيكني ناراحت نمي‌شود و ما از بازگشت او استقبال مي‌كنيم.
برهاني كه پس از هت تريك پس از بازي ديروز اعلام كرده بود دوست دارد مورد توجه سرمربي تيم ملي قرار گيرد، در اين رابطه عنوان كرد: سعي مي‌كنم به گونه اي بازي كنم كه بتوانم نظر علي دايي را جلب كنم. اميدوارم او نظر مثبتي روي من داشته باشد چرا كه آرزوي هر بازيكن است كه در تيم ملي بازي كند.
وي در پاسخ به اين سوال كه علي دايي چه ميزان مي‌تواند به پيشرفت او كمك كند گفت: به هر حال او مهاجم بوده است و اگر دعوت شوم از تجربيات او استفاده مي‌كنم.

منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

منم یکم دلم برای دی کارمو سوخت ولی 500 میلیون کم نیست که بش دادن.

به نظرم یکی باید یادش بده که هدف فوتبال عبور خط از دروازه چسباندن آن به تور دروازه است.
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”