فرگوسن: اعتبار بلاتر در خطر است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

فرگوسن: اعتبار بلاتر در خطر است

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس معتقد است، رييس فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) با اظهارات غير منطقي بيش از حد خود، اعتبارش را زير سوال برده است.

به گزارش روزنامه تايمز، "الکس فرگوسن" گفت: "سپ بلاتر" با پيشنهادات خنده داري که مي دهد يا مقايسه فوتبال مدرن با برده داري، کمکي به فوتبال نمي کند بلکه باعث تبليغات منفي عليه خودش مي شود.

سرمربي منچستريونايتد افزود: بلاتر با چنين اظهارات غير منطقي، اعتبار خود را خراب کرده است البته شايد اين حرف ها اقتضاي سنش است. به نظرم رييس فيفا در خطر است. او اکنون به جايي رسيده که توسط اهالي فوتبال مورد تمسخر قرار مي گيرد. نمي دانم، شايد خيلي پير شده است. اين اتفاق ها ممکن است براي افراد در اوج قدرت روي دهد. به برخي حاکمان آفريقايي نگاه کنيد.

فرگوسن بلافاصله ادعاي مقايسه بلاتر را با "روبرت موگابه" رد کرد و گفت: مضحک است. من فقط مي گويم که او با توجه به سمتي که دارد، اينقدر حرف هاي خنده داري زده که جدا در خطر از دست دادن اعتبار خود قرار گرفته است. او سخنان خود در مورد برده داري را زماني بيان کرد که يک سال از دويستمين سالگرد براندازي برده داري مي گذشت.


منبع: ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”