مورینهو تهدیدش را عملی کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مورینهو تهدیدش را عملی کرد

پست توسط samanrossonero »

خوزه مورينيو در بين دو نيمه ديدار با جنوآ، آدريانو را از زمين بيرون كشيد و پس از مسابقه به شدت از بي‌نظمي بازيكنانش انتقاد كرد.

ظاهرا كروز و آدريانو، دو بازيكني بود كه بهاي اين تساوي را پرداختند.

مورينيو در اين‌باره گفت: هيچ شكي در مورد همدلي موجود بين تيم وجود ندارد اما همدلي فقط ابراز محبت نيست بلكه وفاداري، صداقت و صميميت متقابل است. دوباره چيزي را كه بارها گفته ام، تكرار مي‌كنم؟ از آنهايي كه خوب بازي نمي‌كنند، حمايت مي‌كنم، اين اتفاق غيرممكن نيست. هرگز از بازيكني كه بد بازي مي‌كند انتقاد نمي‌كنم اما بازيكني كه براي تيم بازي نمي كند، داستان ديگري است.

اين مربي پرتغالي براي ديدار با تيم پنجم جدولي فيورنتينا، هافبك ها استبان كامبياسو، لوييس خمينز و سولي مونتاري را نيز به دليل مصدوميت در اختيار نخواهد داشت اما پاتريك ويه را كه تازه از مصدوميت بازگشته، بازي مي كند.

سرمربي سابق چلسي بعد از مسابقه يكشنبه شب، به شدت از بي‌نظمي بازيكنانش انتقاد و تهديد كرد تعدادي از آنها را از تركيب اصلي اينترميلان براي مسابقه چهارشنبه شب حذف خواهد كرد.

وي گفته بود: مثل اينكه هنوز بعضي‌ها مرا نشناخته اند. بازيكنان بايد بفهمند كه اينجا فقط يك رييس دارد.

رسانه‌هاي ايتاليا روز دوشنبه گزارش دادند، آدريانو كه قبل از بازي براي اينتر مشكلاتي داشته است و در اواخر سال گذشته نيز به دليل افسردگي و افت عملكرد به صورت قرضي به برزيل بازگشته بود، با تاخير در جلسه تمريني تيم حاضر شد.


منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”