هيدينک:موفقيت هاي اينتر به خاطر مانچيني است نه مورينهو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

هيدينک:موفقيت هاي اينتر به خاطر مانچيني است نه مورينهو

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم ملي فوتبال روسيه معتقد است كه موفقيت اينترميلان بيشتر به خاطر روبرتو مانچيني سرمربي سابق اين تيم است تا خوزه مورينيو.

به گزارش سايت گل،گاس هيدينك با اين اظهارات يك جنگ لفظي را با مورينيو به راه انداخت و تاكيد كرد كه كلوديو رانيه ري سرمربي يوونتوس با شخصيت تر از آقاي خاص يعني همان مورينيو است.

در حقيقت به گفته هيدينك، سلطه كنوني اينترميلان به خاطر تلاش‌هاي گذشته مانچيني است كه تازه به بار نشسته .

اينترميلان مسابقات اين فصل خانگي و اروپايي خود را با اقتدار شروع كرده اما هيدينك هيچ سهمي از اين موفقيت را از آن مورينيو نمي‌داند.

وي گفت: نتايج اينترميلان ثمره تلاش‌هاي مربي قبلي اين تيم است و قطعا ربطي به مورينيو ندارد.

اين مربي هلندي همچنين از رانيه ري سرمربي يوونتوس و بزرگترين رقيب اينترميلان نيز تمجيد كرد تا بيشتر سرمربي سابق پورتو را تحقير كند.

هيدينك اظهار داشت: رانيه ري مربي با شخصيتي است و كارش را خيلي خوب انجام مي‌دهد، او قبلا خود را ثابت كرده است و به نظر من يوونتوس مي‌تواند قهرمان اين فصل جام باشگاه‌هاي اروپا شود، اين تيم به همراه تيم‌هاي زنيت و رئال مادريد، از تيم‌هاي محبوب من است.

حمله هيدينك به آقاي خاص/مورينيو/ ظاهرا ريشه در يك دشمني قديمي دارد كه احتمالا با واكنش سرمربي اينترميلان روبرو خواهد شد.

اينترميلان كه تازه از جنگ لفظي با باشگاه كاتانيا خلاص شده اكنون گرفتار يك جنگ لفظي ديگر با سرمربي روسيه شده است.

منبع:پارس فوتبال
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”