حذف رونالدینهو از تیم ملی تا سال بعد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

حذف رونالدینهو از تیم ملی تا سال بعد

پست توسط bahmanwolf »

:::P :::P میلان شوا و رونالدینهو که به تیم ملی دعوت نمیشه رو فقط واسه درامد و جنگجال خریده ...دونگا سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل نام رونالدینیو ستاره مشهور این تیم را از فهرست بازیکنان منتخب خود حذف کرد.
تیم ملی برزیل روز 19 نوامبر در دیداری دوستانه مقابل تیم ملی پرتغال قرار می گیرد اما رونالدینیو بازیکن تیم میلان در این دیدار حضور نخواهد داشت.

دونگا سرمربی این تیم معتقد است رونالدینیو از دوران اوج خود دور شده است و برای بازگشت به تیم ملی باید تلاش بیشتری به خرج دهد.

دونگا در این باره اظهار داشت : رونالدینیو باید آمادگی بدنی خود را افزایش دهد تا بتواند سال آینده به تیم ملی بپیوندد.

منبع:سایت شبکه خبر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

تیم ملی برزیل مثل تیم ملی ساحل عاج نیست که کاپیتان و همه کاره اش دروگباست.
برزیل همیشه آماده ترین ها رو دعوت می کنه...
رونالدینهو روز به روز در حال بهتر شدن هست و فعلآ هم با گل هایش 9 امتیاز ارزشمند(اینتر سمپدوریا و ناپولی) برای میلان بدست آورده...
اگه منظور شما از درآمدزایی صدرنشینی ایتالیا و کسب پیروزی و در آمد حاصل از پیروزی های با گلهای رونالدینهوست با شما موافقم...
همین چلسی به دنبال جذب رونالدینهو بود ولی رونالدینهو در جواب گفت: ((چلسی؟!! هرگز...بازیکنان این تیم در جام باشگاهها هدفشان فقط زدن ساق پای من بود و من به چنین تیمی نخواهم رفت))
می دونم از این جریان ناراحتی و اینکه غول نفتی نتوانست رونالدینهو را جذب کند اما همه چیز پول نیست...
آبراموویچ ممکن است بازیکنان زیاد و هواداران زیادی با پولش خریده باشد (مثل هوادارهای ایرانی چلسی) اما برخی بازیکنان مثل رائول کاکا مالدینی رونالدینهو خاویر زانتی کارلس پویول و و و ... پول برایشان مهم نیست...
علاقه به پیراهن،شخصیت و هویت باشگاه کاری می تواند بکند که هیچ آبراموویچی با هیچ پول نفتی نمی تواند بکند.
[External Link Removed for Guests]
به این لینک برین و پاسخ به اصطلاح هوادارای چلسی رو راجع به سوالات من ببینید...

:???: :???: :???:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

یادتون نره که شماره 10 برزیل یعنی بهترین بازیکن جهان و کسی نیست جز کاکای میلان... :razz: :razz:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”