كمري 12 ميليوني!

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

كمري 12 ميليوني!

پست توسط zadora »

گروه خودرو- «تويوتا كمري با پرداخت 12ميليون». اين پيامك به طور حتم به تلفن همراه شما هم رسيده. اگر خودروي زير پايتان همين حول‌وحوش مي‌ارزد حتما به فكرتان رسيده كه بد نيست آن را فروخته و از كمري، سواري بگيريد.

این خودرو جزو محصولات معروف تويوتا ژاپن به حساب آمده و با ظاهر بسيار حجيم‌اش، طي سال‌هاي اخير حضوري نسبتا پررنگ را در ايران تجربه مي‌كند. ما هم مثل شما پس از آمدن پيامك شركت ايرتويا چندين بار Inbox گوشي‌مان را چك كرديم تا مطمئن شويم خودرو، همان كمري است و قيمت نيز همان 12 ميليون تومان؛ پس از كسب اطمينان نيز با شماره مورد نظر تماس گرفته و با شرايط زير براي خريد كمري روبه‌رو شديم.
براساس شرايط اعلام شده مشتريان ابتدا بايد هنگام عقد قرارداد 12 ميليون و 850هزار تومان (850هزار تومان بيشتر از پيامك رسيده) به شركت ايرتويا پرداخت كنند و يك‌ونيم ماه بعد نيز هفت‌ميليون و 500هزار تومان و 90 روز بعد هم، همين مقدار را به شركت مذكور بپردازند. باقيمانده پول كمري نيز بايد طي 12 چك دو ميليون و 150 هزار توماني پرداخت شود. اين در شرايطي است كه كمري‌هاي ارائه شده در اين طرح، مدل 2008 به حساب مي‌آيند و نهايتا تا دو هفته پس از عقد قرارداد تحويل مشتري خواهد شد. قيمت تمام شده اين خودرو ظاهرا 53ميليون و 650هزار تومان آب مي‌خورد و ايرتويا براي واگذاري مدل Glxسانروف‌دار آن نيز محدوديت كمي ندارد و اين خودرو در رنگ‌هاي سفيد، مشكي، نقره‌اي، دلفيني و بژ قابل عرضه است. ظاهرا بحران اقتصادي دنيا و ركورد بازار جهاني خودرو، روي نمايندگي‌هاي وارد‌كننده خودرو كشور نيز تاثير گذاشته و بايد ديد پس از كمري 12ميليوني آيا پيامك هيونداي آزراي 14ميليوني و كياايپروس 13ميليوني و بي‌ام‌و 30ميليوني هم مي‌رسد يا خير؟
منبع:دنیای اقتصاد
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

پست توسط M.Schumacher »

چرا براي من sms نيومده؟ميشه شمارشونو به من هم بديد
[HIGHLIGHT=#f2f2f2][FONT=System]It's nice to be important,But it's important to be nice  
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”