شش دانگ یسند فوتبال به نام پروین و حجازی است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

شش دانگ یسند فوتبال به نام پروین و حجازی است

پست توسط samanrossonero »

تصویر

نشست معارفه ناصر حجازي، سرمربي جديد تيم فوتبال ابومسلم امروز(چهارشنبه) برگزار شد.

صبح امروز(چهارشنبه) با حضور مديران، بازيکنان و اعضاي کادر فني تيم فوتبال ابومسلم، نشست معارفه ناصر حجازي سرمربي جديد اين تيم برگزار و وي رسما فعاليتش را در ابومسلم آغاز کرد.

حسين شکوهي، رييس سازمان ورزش باشگاه ابومسلم در اين جلسه با اشاره به تلاش‌هاي هادي برگي‌زر، سرمربي سابق تيم ابومسلم تصريح کرد: برگي‌زر سختي‌هاي زيادي در اين مدت متحمل شد و مشکلات به حدي زياد شده بود که به خانه وي هم کشيده شده بود، اما فوتبال قوانين خاص خودش را دارد و تصميم گرفته شد با وي ادامه همکاري نداشته باشيم.

وي افزود: پس از قطع همکاري با برگي زر به سرعت بايد بحث انتخاب سرمربي را خاتمه مي‌داديم که به بحران نرسيم.

رييس سازمان ورزش باشگاه ابومسلم تاکيد کرد: براي سرمربيگري تيم کانديداهاي زيادي بودند، ابومسلم تيم بزرگ و با سابقه‌اي است و ناصر حجازي هم از اسطوره‌هاي فوتبال ايران است که مي‌تواند به تيم کمک کند.

شكوهي ادامه داد: اعتقاد من اين است که اگر براي فوتبال ايران يک سند شش دانگ متصور شويم، سه دانگ آن متعلق به حجازي و سه دانگ آن هم متعلق به علي پروين است و هر چقدر که علم پيشرفت کند، اما باز تجربه راهنما و راهگشا خواهد بود.

وي تصريح کرد: تاکنون که قرارداد ناصر حجازي امضا شده است، در مذاکرات ما هيچ گاه حجازي حرف از عدد و ريال نزده و تنها گفته است آمده‌ام که کار کنم و تمامي مباحث ما فني بوده است.

شکوهي با درخواست از رسانه‌ها براي حمايت از ابومسلم گفت: اگر طرفدار قرمز هم هستيد با آمدن حجازي از ابومسلم حمايت کنيد، براي شما ابومسلم اصل است و استقلال و پيروزي فرع، به خاطر مردم به ابومسلم کمک کنيد تا بتواند سر بلند باشد.

وي خاطرنشان کرد: بني‌اسد، مالک باشگاه بدون ذره‌اي ترديد حمايت کامل از حجازي دارد.

رييس سازمان ورزش ابومسلم ادامه داد: از حجازي انتظار داريم كه براي ابومسلم انرژي بگذارد و كمك كند كه تيم به روزهاي خوب خود بازگردد.

شكوهي گفت: ناصر حجازي بازي مقابل برق را روي نيمكت نمي‌نشيند و از جايگاه بازي را مي‌بيند، اما سر تمرينات تيم مي‌آيد، ضمن اينكه از 25 تا 29 ماه جاري هم كه قرار است بهترين بازيكن سال آسيا انتخاب شود، به دليل اينكه وي يكي از افرادي است كه بهترين بازيكن را انتخاب مي‌كند بايد در ابوظبي باشد و نمي‌تواند تيم را همراهي كند؛ اين را هم اعلام كردم كه بعد باز نگوييد حجازي قهر كرده است.

ناصر حجازي، سرمربي جديد تيم ابومسلم در ادامه جلسه معارفه‌اش با بيان اين که ابومسلم تيم بزرگي است، تصريح کرد: در زماني بازي‌گر‌ي‌ام زماني که در مقابل ابومسلم قرار مي‌گرفتيم همواره استرس داشتيم که در مقابل اين تيم شکست نخوريم در حالي که ما تيم بزرگي داشتيم و از چند بازيکن ملي پوش هم بهره مي‌برديم.

وي تاکيد کرد: بازيکنان اگر با دل و جان بازي کنند دست مربي باز است اما اگر بازيکنان هم دل نباشند مربي نمي‌تواند کاري انجام دهد.

وي ادامه داد: نقطه ضعف تيم را هم مديران و هم بازيکنان تيم مي‌دانند که البته خيلي مشکل بزرگي نيست ولي بايد از بازيکناني که پست تخصصي آن‌ها دفاع نبوده اما به خاطر تيم در خط دفاع بازي مي‌کردند تشكر کنم اما همچنان به كمك آن‌ها نياز داريم و به استفاده از آن‌ها در دفاع ادامه خواهيم داد.

وي خاطرنشان کرد: براي حل مشکل دفاع تيم راه برگي‌زر را ادامه مي دهم و بايد از او هم تشکر کنم که با وجود تمام کمبودها تلاش زيادي انجام داد و تيم را به اين جا رساند و اگر نقطه ضعف‌ها بر طرف شود و سه جاي خالي که در تيم داريم پر کنيم با کمک همه مي‌توانيم تيم را به جايگاه اصلي‌اش در جدول برسانيم.

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”