پیروزی رم و تاوانی سنگین...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پیروزی رم و تاوانی سنگین...

پست توسط samanrossonero »

پس از حوادث خشونت باری که سه شنبه شب در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بین تیم های فوتبال رم و چلسی رخ داد، رمی ها در خطر از دست دادن میزبانی فینال این رقابت ها قرار گرفتند.

میشل پلاتینی رئیس یوفا پیش از این به ایتالیایی ها هشدار داده بود که این اتحادیه هرگز تحمل دیدن این اتفاقات را ندارد که این امر می تواند میزبانی رم در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در تاریخ 27 مه سال 2009 را در هاله ای از ابهام فرو ببرد.

پلاتینی به "دیتا اسپرت" گفت: چنانچه این اتفاقات تکرار شود در پس گرفتن میزبانی از رم هیچ گونه تعللی به خرج نخواهیم داد. رم باید نشان دهد که توانایی میزبانی دیدار نهایی لیگ قهرمانان را دارد. من اطمینان دارم که رمی ها خوب می دانند که چگونه با این موضوع کنار بیایند خواه تیم شهرشان به فینال راه پیدا کند خواه نه. رم شهری بزرگ با هوادارانی بزرگ است که این موضوع برای هرکسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

50 تن از هواداران رم و چلسی پیش از آغاز این دیدار با یکدیگر درگیر شدند که کار به مداخله پلیس کشید. چهار تن از هواداران بشدت آسیب دیدند و دو هوادار رمی هم دستگیر شدند.منبع:مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”