قلعه نویی: دقت مي‌كرديم،‌ پيروز مي‌شديم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قلعه نویی: دقت مي‌كرديم،‌ پيروز مي‌شديم

پست توسط bahmanwolf »

سرمربي تيم فوتبال استقلال پس از تساوي مقابل ملوان گفت: بازي بسيار زيباي از سوي هر دو تيم ارائه شد و تماشاگران حاضر در استاديوم راضي به منازلشان بازگشتند.

امير قلعه نويي در جمع خبرنگاران اظهار كرد: اولين نكته‌يي كه در اين بازي به خوبي جلب توجه مي‌كرد حمايت همه جانبه‌ي تماشاگران هر دو تيم بود كه به واقع براي برتري تيم هاي خود سنگ تمام گذاشتند.

وي افزود: در مجموع از نتيجه‌ي بدست آمده رضايت ندارم، چرا كه بازي كاملا تحت اختيار استقلال قرار داشت، بازيكنانم موقعيت هاي بسياري بدست آوردند كه در صورت دقت بيشتر مي‌توانستند با هر سه امتياز ميدان را ترك كنند، ولي هيچ‌گاه موقعيت هاي بيشتر در جريان يك بازي دليل بر برتري تيمي نخواهد بود.

قلعه نويي متذكر شد: ملوان تيم خوب و بي ادعايي است كه با برخورداري از يك كادر فني قوي و بازيكناني با استعداد علي رغم امكانات محدود خود به نتايج ايده آلي در ليگ برتر دست يافته و قطعا در صورت تكرار نمايش امروز به جايگاه بهتري خواهد رسيد.

سرمربي استقلال متذكر شد: قهرماني در نيم فصل براي استقلال هيچ فايده‌يي در بر نخواهد داشت چرا كه به قهرمان نيم فصل هيچ جامي تعلق نمي گيرد و مهم اين است كه با تداوم روند موفقيت آميز در ديدارهاي اخير بتوانيم قهرماني پايان فصل را براي هواداران استقلال به ارمغان بياوريم.

قلعه نويي در پايان در خصوص قضاوت مسعود مرادي خاطرنشان كرد: در اين خصوص و به ويژه صحنه‌ي پنالتي اعلام شده به سود ملوان هيچ اظهارنظري نمي كنم و بهتر است كارشناسان در اين خصوص صحبت كنند.
استقلال در اين بازي موقعيت‌هاي خوبي داشت كه در صورت استفاده از آنها نيازي به بحث در خصوص صحت اعلام پنالتي به سود ملوان نبود.
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 111
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۷, ۹:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 98 بار

پست توسط ANTIDOTE »

قلعه نوعی حرف اضافه زیاد میزنه بعد از بازی از خوشحالی این که مساوی شده بود سر از پا نمی شناخت میدونی چرا؟ اخه بیچاره از 6 تا بازی خارج از خانه 4 تاشو باخته و فقط یک برد داشته :???: :???: :???: :???:
تو حرفت را بزن …چکار داري که باران نمي بارد
اينجا سالهاست که ديگر به قصه هاي هم گوش نمي دهند
دست خودشان نيست
به شرط چاقو به دنيا آمده اند
و تا پيراهنت را سياه نبينند…
باور نمي کنند چيزي از دست داده باشي
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

شما که تو خونه ام مالی نیستین بیرون خونه ام مالی نیستین...
5 تا بازی 3 تا باخت دارین...
آقای قطبی واقعآ مربی بزرگی هست...
اگه تیر دروازه نبود الانم داشت گریه می کرد... :???: :???: :???: :???:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”